Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok hozzá, ha a párotok ezt mondaná?

Figyelt kérdés

Jelenlegi munkahelyemről ki akarnak rúgatni, idegileg már a padlón vagyok, minden nap sírva jövök haza, munkahelyen 8 órában 30 perc szünetem van, de van hogy annyi munkát varrnak a nyakamba, hogy egész nap nem is eszek, nem iszok, még wc-re sem megyek ki.


Azt mondtam a páromnak,hogy felmondok és amíg nem találok új munkát, addig kérek munkanélküli segélyt. Erre ő azt mondta, hogy eszembe se jusson felmondani, mert akkor ő szakít velem, keressek másik munkát, addig meg tűrjek... De ha egyszerűen nem találok semmit vagy nem hívnak vissza, azzal én nem tudok mit tenni...


2015. júl. 11. 09:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
szerintem el kéne kezdj vele beszélni egy kicsit a meg értésről illetve h anyagi helyzetetek mit tesz lehetővé .
2015. júl. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Furcsa a hozzáállása. Az én férjem (amikor még nem is volt a férjem) kisebb kiborulásomra javasolta, hogy lépjek ki, hagyjam ott a munkahelyet. Én húztam egy ideig, h nem akarom, azért kell a pénz, stb. Ő "rámparancsolt", hogy hagyjam ott, ez nem normális dolog, h túlórázok ennyit és ilyen feszült vagyok legtöbbször. Szóval.. érdekes a párod hozzáállása. :O
2015. júl. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%

Nagyon rosszul esne, ha ilyet mondana, és megrendülne a kapcsolatunkba vetett hitem, bizalmam is. Ha a párod képes lenne téged ezért otthagyni, elhagyni, akkor a helyedben biztos megkérdezném magamtól, hogy vajon valóban szeret-e téged...? Ha ilyen feltételekhez köti, hogy veled marad, az már régen rossz...


Nekem nagyon furcsa a párod hozzáállása.

Nálunk teljesen fordítva van a helyzet. Én ápolókén dolgozom, a párom mérnök. Amikor befejeztem a sulit, ő mondta, hogy csak olyan osztályra menjek dolgozni, ahol úgy érzem, hogy jó helyem lesz és szeretni fogok, mert ő egyedül is keres annyit, hogy ne legyünk rászorulva az én fizetésemre és neki sokkal többet ér az, hogy kiegyensúlyozott és nyugodt legyek, és nem úgy jövök haza a kórházból minden nap, hogy egy kész idegroncs vagyok. Azt mondta, nem vagyunk rászorulva, hogy bármit el kelljen vállalnom, ezért nyugodtan keresgéljek, amíg olyan munkát nem találok, amit tényleg szeretek és ahol megbecsülnek. Nagyon hálás vagyok neki, amiért ilyen a felfogása, és rettentő jó érzés tudni, hogy mellettem áll és mindenben támogat. Nekem így 2 hónap alatt sikerült is találni olyan munkát, amit tényleg szeretek és ahol jól is érzem magam, ezért most minden reggel úgy mehetek be a kórházba, hogy nem attól kell szorongnom, vajon mi lesz odabent, hanem tudom, hogy normálisak a munkatársak, nem szekál senki, és így én is örömmel és kedvvel dolgozom.


Szerintem a párod hozzáállása nagyon kiábrándító és nekem rettenetesen rosszul esne, hogyha nekem mondott volna ilyet a barátom. :(

2015. júl. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 omba ***** válasza:
71%

Szerinted ő a párod, szerinte meg üzlettársak vagytok.

Én inkább éheznék, minthogy az asszony sírva jöjjön a munkahelyéről, - de hát én szeretem.

2015. júl. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
nem volt szép tőle, h finom legyek, de közben tényleg nézelődj, míg nincs más, de nem volt tőle jó ez a reakció akkor sem.
2015. júl. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
Nem mindegy mennyi penzbol eltek.Lehet, hogy ha a te kereseted kiesik, akkor padlora kerultok anyagilag, es a parod attol tart, hogy a segely lejartaig nem talalsz munkat.Akkor pedig hogyan elnetek meg?
2015. júl. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%

Azt irod, nem talalsz semmi munkat, vagy ha jelentkezel, akkor sem hivnak vissza.Miert gondolod, hogy ha munkanelkuli leszel, akkor hip-hop talalsz valami tutit?Jol tudom, hogy most harom honapig jar a segely? Es utana mi lesz?

Elozo valaszolo voltam.

2015. júl. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 omba ***** válasza:

7-es, a kérdező nem írt ilyet, szerintem azt másik kérdésnél olvastad:

"Azt irod, nem talalsz semmi munkat, vagy ha jelentkezel, akkor sem hivnak vissza." :O

2015. júl. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Olvasd el az utolso mondatot.
2015. júl. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 omba ***** válasza:
DE HA - így kezdődik.
2015. júl. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!