Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a helyes döntés? 24/N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés? 24/N

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a párommal, és tegnap eljegyzett.


De! Múlt héten kedden a munkahelyemre bejött egy új férfi céges papírokat aláíratni, még sosem láttam, de le kellett ülnünk átbeszélni a dolgokat mielőtt aláírom, közben kávéztunk is (ez alap illem h meghívjuk kávéra az embert nálunk)

Aztán folyamatosan a szemembe nézett mosolygott rám, már zavarba ejtően. Aztán a papírmunka után még maradt és elkezdtünk általános dolgokról beszélni, család munka, majd áttértünk a kapcsolatainkra is. És végig zavarban voltam, és valahol úgy éreztem, hogy legszívesebben ott helyben lefeküdnék vele.

Azóta 3x találkoztunk még munka miatt de ebédeltünk is együtt. És hát végi zavarban voltam, ő meg már flörtölt is kicsit.


És azóta nem tudom mit tegyek, csak ő jár a fejemben, rá tudok gondolni minden percben, hiába van mellettem a párom, azóta nem tudtam lefeküdni sem a párommal. Nem kívántam.


És egészen a múlt hét keddig úgy éreztem, hogy a párom a mindenem és meghalnék érte annyira szeretem. Most meg úgy érzem, hogy mintha minden érzésem elszállt volna iránta.


Szóval felejtsem el ezt az embert, lépjek túl rajta, vagy jobb lenne ha szakítanék a párommal?


2015. júl. 11. 17:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
63%
Ha már ilyen könnyen megkurvultál,nem hinném,hogy rabolnod kéne a párod idejét.Nem vagy te még érett erre az eljegyzésre szerintem.
2015. júl. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%
Mond meg ennek az új férfinek, hogy szívesen lennél a felesége, aztán futás utána, próbáld meg utolérni.
2015. júl. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
60%
1-nek igaza van. Gyerek vagy te még. Amúgy nem veszed észre, hogy mekkora hibát vétettél? KAMU!
2015. júl. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
79%
Ez a fellángolás elmúlik amint a pároddal szeretkezel egy jót és rájössz, hogy nem akarod elveszíteni. Ez fellángolás. Ha nem látnád többet idővel elfelejtenéd.
2015. júl. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
0%
A legjobb az lenne, ha hozzámennél a párodhoz, ezt a palit meg megtartanád szeretőnek. Így a káposzta is megmarad, a kecske is jól lakik.
2015. júl. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Kedves 3-mas nem, nem kamu. Nem szoktam kitalálni ilyen történeteket feleslegesen.
2015. júl. 11. 18:29
 7/31 A kérdező kommentje:

Mitől lenne ez meg**kúrvulás?

Azért mert betoppant egy másik ember az életembe?

Gratulálok neked h ennyi jön le az egészből.


Nem hinném, hogy én vagyok az egyetlen aki eljegyzés után szakít a párjával.

2015. júl. 11. 18:31
 8/31 anonim ***** válasza:
83%

Én hiszek neked, ilyen nem egyszer fordult már elő a történelemben.

A lényeg az h még házasság előtt ez így kijött, legalább kiderült h nem is volt igazi a kapcsolatod. Csak ez eddig lappangott, ezaz ember meg felébresztett.


Nem is elsősorban emiatt a férfi miatt kellene szakítanod, hanem alapból.

2015. júl. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Első vagyok:ne feltétlenül pejoratív értelemben értsd ezt a szót,amit használtam fentebb,velem is volt ilyen fiatalabb koromban,ezért írtam csak.Én így hívom ezt a jelenséget,és szerintem ez az is.Nem a párod az igazi,az szent.Te meg nem vagy érett az eljegyzésre,ez is biztos.Ergo ne rabold az idejét!Csak azért mondom,mert nekem is volt kifelé kacsintgatás,mikor kis fruska voltam,hát ma már nem is vagyok együtt az akkori barátommal,és jobban is járt így szerintem.
2015. júl. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 omba ***** válasza:
100%

" Most meg úgy érzem, hogy mintha minden érzésem elszállt volna iránta. " - Voltam már én is így... hát max az a kínos, hogy épp az eljegyzés napjaiban, - de nem az új pasi miatt - nem gondolom, hogy örökre össze kéne kötni az életeteket.

Az az érzésem, hogy a vőlegény az első komolyabb kapcsolatod, vagy nem?

2015. júl. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!