Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom rajtam vezeti le a feszültségét?

Figyelt kérdés

7eve együtt vagyunk de csak 4eve élünk együtt"külföldön"párom dolgozik mint szakács.En nem dolgozom"hivatalos papir"hiánya miatt.

Párom reggeltől késő estig dolgozik.Felvetődött nalunk a házasság téma"2eve"azota semmi...igy dolgozni sem tudok.

Gyereket szeretnek "4eve"az is tárgytalan.reggeltől -estig egyedul vagyok a négy fal között.(ez nekem sem jo igy) sajnos a párom nen veti meg a zöld cigit sem.Problemam nem vagyunk közös nevezőn teljesen más az élet celunk.nekem csalad neki sok penz.munka.h.nagyon sok stressz feszültség éri amit persze otthol vezet le.olyankor nem jo hozzá szólni ugyanis csak ordibál.En nagyon szeretem de ezt már nem fogom bírni sem sokaig,mindig azon agyalok milyen napja volt hogy jön haza?probaltam vele megbeszélni válasza:nem ram haragszik es nen engem akar megbántani.megbeszéltük esküvő utan dolgozok én is es munka.h.tud váltani es nen is kell Ennyit dolgoznia....4ev alatt nem volt "idő"egy gyors nem kiadós esküvőre sem.Fejébe vette hogy költözünk Hollandba ott esküvő nelkul is tudunk dolgozni stb ott jobb lesz...de könyörgöm hogy menjek vele hollandba Amsterdam közelébe amikor napi 3.4.szal cigit otthol is elsziv?"ebből is rengeteg vitánk volt"...most a problema vagy megyek es egyutt maradunk vagy nem es költözok haza magyar.o ra.ahol anyámnak sincs boldog nyugodt parkapcsolata. Tesóm albérletben lakik 3gyerekkel.joforman hova sincs mennen.senkire nem számíthatok.nem a munkval van a bajom sot orulnek ha dolgozhatnek!vita hetente2x3x forul elő...ha ez a düh kirohanása nem lenne akkor problémám se lenne.Ti mit tanacsoltok?

Parom28eves en27



2015. júl. 11. 18:01
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Okos valasz volt,látom fel sem fogtad a kerdes lényeget!

Hol olvastad higy eltart 5embert? Ezert kar volt faradnod!

2015. júl. 11. 18:07
 2/13 anonim ***** válasza:

Háááát... szerintem még most gondold át a kapcsolatotokat, mielőtt "leköteleződsz".


Úgy tűnik, az igényeitek nagyon nem passzolnak egymáshoz, és nem ő fog engedni.

2015. júl. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt nagyon hasonló kaliberű és foglalkozású párom,szenvedélybeteg volt.Én az egyedüllétet választottam,mert ő folyamatosan lehúzott.Nem bántam meg.Te is jobb,ha átgondolod,hogy kilépj ebből a szarból.
2015. júl. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Vagy elfogadod, hogy kitart téged, te ennek ellenében mindent lenyelsz. Igy szép az élet. Vagy éled a saját életedet.
2015. júl. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom hogy válaszoltatok,igen hasznos volt számomra!En is ugy gondolom mint ti "2en"...tudom csak a kezdés nehéz!!Az hogy szeretem nem oldja meg a problémáimat. Még 1x köszönöm!
2015. júl. 11. 19:36
 6/13 A kérdező kommentje:
4es azóta kicsit magamba fordultam es jol átgondoltam.egészséges ember vagyok es eddig én dolgoztam csak itt most nem...azert nem fogok lenyelni tűrni dolgokat mert tart!tudok én dolgozni meg szerettem volna is....de nem megoldható.inkabb eltartom magam dolgozom de legalabb nyugodt életem lesz.annyiba nehez ujra kezdeni az életemet hogy x hónapig a tesomra leszek szorulva ..de az idő akarat remelem mindent megold.
2015. júl. 11. 19:42
 7/13 anonim ***** válasza:

Miért nem dolgozol te is, akár feketén ha máshogy nem megy? Hidd el, nem kellene úgy megalázkodnod előtte. Aztán majd eldöntöd működik-e együtt. Haza ne menj szerintem, meg fogod bánni. Tudom miről beszélek, párommal

mi is külföldön élünk, és egyszer hazamentünk, de nem volt jó ötlet, alig vártuk hogy megint kijöhessünk, aztán itt sikerült összegyűjteni az esküvőre is. :)

Ha szeretnél beszélgetni írj nyugodtan privit.

2015. júl. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolso az baj hogy ahol élünk nem hasonlo nemet.o.vagy angliahoz hogy bealitanak feketén dolgozni vagy akar dokumentum nelkul:/ néha ha ugy adódik vasalok vagy házat takarítok de ez sem rendszeres.tehat addig mig nincs papirom a munkavalalashoz adig senki sem alkalmaz.

Epp ez a baj a párom "akt szeretek" pont ezzel van tisztaba...ha nem megyek vele hollandba akkor itt se maradhatok"papir nelkul"es haz leszek kényszerítve...:/

Sajnos ez az orszag az ilyen"francia"

2015. júl. 11. 20:28
 9/13 A kérdező kommentje:
"bocsi telorol irok"
2015. júl. 11. 20:29
 10/13 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem várnék tovább arra, hogy jobb belátásra bír, ha 7 év alatt se sikerült...szerintem amúgy nem akarja, hogy dolgozz, pont azért, hogy kiszolgáltatott legyél. Minden csak hazugság, melletted meg elmegy az élet. Menekülj
2015. júl. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!