Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mást is zavar ha a párja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is zavar ha a párja egy újonnan szerzett ellenkezô nemű baratjával ugyan úgy viselkedik mint vele annak idején?

Figyelt kérdés

Pl. Èn úgy jöttem össze a párommal h mind a ketten mèly ponton voltunk, egymással vigasztalódtunk először csak barátkènt aztán egymásba szerettünk. De azt mondta èn vagyok az egyetlen akinek kiöntötte a szívèt. Ès amikor jön egy új csaj, akinek ugyan úgy mindent elmesèl az szarul esik, lehet h csak barátok de akkor is. Nekem is vannak fiú barátaim, de velük csak hülyülünk, a lelki dolgokat kizárólag a barátommal osztom meg. Ő meg simán elmondja az új lány barátainak. Lehet h gáz h engem ez zavar, de mi már együtt vagyunk 3 ève az újdonság varázsa már elveszett, mi lesz ha jön egy új csaj akivel majd ugyan úgy elkezd lelkizni aztán egymásba szeretnek, vagy lehet az pillanatnyi fellángolás is, már az is gáz. Szerintetek nagyon gáz h ez neken rosszul esik ès rágom magam ilyenek miatt?

23/L


2015. júl. 11. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Közöld vele,hogy ez neked mennyire szar érzés.Ugyanakkor az sem ártana,ha kicsit megbíznál benne.
2015. júl. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam csak ilyen helyzetben, akkor féltékeny voltam, és mint kiderült okkal. :D
2015. júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok és nem vagyok egy féltékeny típus de ha most lenne barátnőm és az pasikkal beszélné meg a lelki dolgait biztosan ku.rva ideges lennék.


Onnantól már tényleg csak egy lépés hogy le is fekszik vele.

Na ez viszont már nem idegesítene annyira hanem szépen összecsomagolnám a holmijait és aztán kulloghatna hazafele a bőröndjével

2015. júl. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak rossz tapasztalatom van ilyen téren. Minél előbb tedd szóvá, hogy ez zavar téged.
2015. júl. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1 től 4 ig, teljesen jogos. Ebből gond lesz,ha nem állítod le a pasid.
2015. júl. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jókat írtak. Mielőtt egy később jövő lebeszélne vagy szakításra biztatna, ezt tényleg vele kell megbeszélned.
2015. júl. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!