Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ehhez mit szolnátok?

Figyelt kérdés

én (19) és a barátom(22) 10 hónapja vagyunk eggyütt... van egy nagyon jó haverja akinek a húga (12) rá van kattanva a barátomra mikor egy társaságban vannak piszkáljapiszkálás( barátom folytatja a piszkálást) stb... szóval ilyen gyerekesen mutatja ki hogy tetszik neki barátom az sem zavarja a kiscsajt hogy én is ott vagyok. Szóltam már miatta nem is egyszer barátomnak h állítsa le de nem tesz semmit.

Ez azt jelentheti hogy tetszik neki a piszkálás? Vagy a csaj tetszene neki? Tudom hogy még kislány... de féltékeny vagyok valamennyire. Ez normális? És hogyan vegyem rá a barátom h szoljon neki?


2015. júl. 12. 12:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
12 éves. Azaz gyerek. Innentől nincs mit magyarázni...
2015. júl. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon biztos lehet a kapcsolatotok, ha féltékeny vagy egy 12 évesre
2015. júl. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sokkal többnek néz ki... tegnap tudtam meg h annyi
2015. júl. 12. 12:37
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
nyugodtan alhatsz tőle ;)
2015. júl. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 October15 ***** válasza:
100%

Most ugye csak trollkodsz?

Amúgy nem tudom... 12 évesen én úgy mutattam ki, hogy vkit kedvelek / tetszik, hogy nem is tudom.. foglalkoztam vele?:D De biztos én vagyok a hülye... ezért nem is jött össze. :D Talán ha inkább meghúzom a haját akkor később mást is.. :D Na m1 majd ha feltalálják az időgépet..


2 dolgot fűznék hozzá:

1.: Ha te tényleg veszélyben érzed a helyzeted egy 12 éves lánytól mert, hogy "nem annyinak néz ki" vagy éppen arra a pár percre nem élvezheted az osztatlan figyelmét a pasidnak akkor ott nem velük van a baj.. :D

2.: Melyik párhuzamos kurniverzumban jelenti azt, hogy valakinek tetszik egy 12 éves ha elszórakoztatja, hogy ne csak bambuljon ki a fejéből míg a többiek elvannak?:D Bár kitudja.. lehet én vagyok a pedobear és ezért nem érzem a veszélyt.. :D

2015. júl. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
kurniverzum xD ez kész
2015. júl. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem ne agyalj ezen nem jelent semmit
2015. júl. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Te komolyan egy 12 éves kiskorú gyerekre vagy féltékeny? Tökmindegy, mennyinek néz ki, gyerek, úgyse csinálhatna a barátod vele semmit.
2015. júl. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 October15 ***** válasza:
8.: Azért azt mindketten tudjuk, hogy a "nem csinálhat" elég relatív.. legalábbis vannak akik leszrják. :D De ebben az esetben nyilván nem fogja meghúzni a haverja húgát.. :D
2015. júl. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jó, akkor maradjunk abban, hogy egyes kisebbségi rétegek lexarják, de jogilag nem csinálhatnak semmi olyat... :-)
2015. júl. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!