Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak engem idegesít párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem idegesít párom hozzáállása?

Figyelt kérdés

Akárhányszor női okok miatt nem tudok vele strandolni menni vagy uszodába akkor ő se megy. Még a haverjaival is csak ritkán. Azzal indokolja , hogy a nyár akkor teljes a számára ha velem is megoszthatja az örömét, mármint hogy vele úszok vagy bekeni a hátamat napolajjal. Meg hogy számára nincs csodásabb öröm ha engemet lát mosolyogni. Persze jól esik de néha már zavar.


23/N párom 26F


2015. júl. 12. 13:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd, hogy téged miért zavar?
2015. júl. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
mert állandóan úgy próbálja alakítani a dolgokat , hogy nekem is jó legyen és ne maradjak ki semmi jóból
2015. júl. 12. 13:43
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mit megengednek maguknak egyes férfiak, döbbenet!
2015. júl. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 RRR ***** válasza:
100%

gondolom,ha meg a fejedre tojna ,akkor az lenne a gond

de

szólj neki,hogy sok így belőle,néha szeretnél nélküle lenni

2015. júl. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Férfi társaim! Inkább várjuk meg a nők válaszát, mert ez férfi logikával felfoghatatlan.
2015. júl. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Nem hogy örülnél neki! Én mindent meg tennék ha a barátom ilyen lenne..
2015. júl. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Engem az idegesít, hogy az ilyen lányoknak jutnak ilyen pasik, mint amilyen neked van...


Bezzeg rám nem talál olyan férfi, aki normális. Mert a te barétodra ennyiből én már kijelenteném, hogy egy totál normális hozzáállású férfi.

Inkább értékeld!

2015. júl. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én akkor álltam így a barátomhoz, mikor már elmúlt részemről a nagy szerelem és tudtam, éreztem, hogy lenne más, de nem akartam gerinctelen módon megcsalni. Akit szeretek, avval mindig mindenkor együtt lenni jó! Egyébként ha nem így van, akkor teljesen logikátlan nekem is mindez... pedig nő vagyok.
2015. júl. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Te normális vagy?
2015. júl. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

én megértelek teljes mértékben pedig férfi vagyok.

ha ilyet látok engem is irritál,pedig csak látom,akkor milyen lehet egy nőnek aki megéli??


szégyen mikor valaki egy másik emberért van,jó nagy nyakleves kéne neki tőled hogy férfiasabb legyen :D


ez a kicsimért mindent,szóra ugrok kaliberű srác

egy lúzer na mondjuk ki.


nem tudja mi elég és mi nem,bosszantó.....

2015. júl. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!