Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SkyyLine kérdése:

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Kb 1,5 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel, de biztos vagyok benne, hogy a mai napig "keresgél" (tuti, h volt mással is randin és facen is ismerkedik), a szemembe pedig váltig állítja, hogy én vagyok az első. A "szerelem" mint szó nem hangzott még el, annyit mondott, hogy kedvel. Ez így normális? Én vagyok csak nagyon gyors?

2015. júl. 16. 13:33
 1/4 Noren1989 ***** válasza:

Az lehet, hogy te vagy az első...dehogy az egyetlen is...Nem tudom, ha nem szeretitek egymást, miért jártok?

Amúgy a csajszi jobban tudja, hogy szeret-e vagy sem, mint te magad.

25/F

2015. júl. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Girgoy ***** válasza:

Nem feltétlenül a barátnődben van a hiba szerintem... Nem vagy Te egy kicsit féltékeny?


Figyelj, ha Te vagy a férfi, szerintem egyszerűbb a képlet. Ha eldöntötted, hogy vele akarsz járni, mert csak ő kell neked, fülig szerelmes vagy, stb. - szóval ha egyértelműen őt választottad, akkor egyértelműen mond meg ezt neki. Minél egyértelműbb vagy Te, annál egyértelműbb választ várhatsz tőle. Mert ha Neked csak ő kell életed párjának, akkor el lehet várni, hogy ne pattintson olyan ide-odasántikáló válaszokkal, hogy kedvellek meg barátok legyünk megy még keresgélek, stb. Hanem döntse el ő is, hogy IGEN vagy NEM. Ha nemet mond, azt is el kell fogadnod. De csak akkor vonhatod felelősségre, hogy kacsintgat-e másfelé, ha egyértelmű kérdésedre egyértelmű igennel felelt. Persze az egyértelmű kérdést se rögtön kell feltenni, de erre nincs univerzális recept, akkor tedd fel, ha a kapcsolatotok szerinted már megért egy véglegesebb elköteleződésre.


De addig ne kémkedj utána, ne féltékenykedj, ne agresszívkedj, ne borítsd ki. Azt döntsd el magadban, hoyg Neked mennyire fontos ez a lány és utána hagyd meg, hoyg szabadon döntse el ő is, hogy Te mennyire vagy fontos neki. Addig pedig legyetek csak szépen barátok és hagyj időt, hogy merre fejlődik a kapcsolatotok. Ha szorosabb lesz, akkor lehet továbblépni.

2015. júl. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a bajom, hogy hogyan tálaljam neki, hogy szeretném ha több lenne, de így kicsit nekem furcsa, ha tudom, h még nézelődik. Ha biztos lennék a dolgomban nem haboznék.... 1,5 hónap nem rövid idő egy ilyen kijelentésre?
2015. júl. 16. 13:48
 4/4 Girgoy ***** válasza:
A megfelelő időt az tudja a legjobban, aki maga is benne van a kapcsolatban. De szerintem sietéssel többet ront az ember, mint megfontolással (ha az a megfontolás megy valamilyen irányba). Vagyis ha nem vagy még teljesen biztos benne, akkor hagyj egy kis időt. Ha amiatt féltékenykedsz, mert igencsak szereted ezt a lányt, akkor ne aggódj, az idő nem fog rontani az iránta érzett érzéseiden, de a feszült féltékeny állapoton enyhíthet azért. Egyébként meg a lány állítása szerint nem is nézelődik. Tehát lehet, hoyg tényleg alaptalan a gyanúd. Ne legyél teljesen bizalmatlan. A bizalmatlankodással az idegeire lehet menni az embernek (pláne ha nincs alapja), de ha egyre jobban egymásra hangolódtok, akkor magűtól is el fogja küldeni a lány a vetélytársakat. A lényeg az, hogy ne a féltékenykedés-kémkedés-taktikázás, stb. irányába menjen tovább a kapcsolatotok, hanem az érés-bizalom-kölcsönös elközelezettség irányába.
2015. júl. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!