Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, ami szerinted egy férfit férfivá tesz? Mitől tudja a nő jobban megélni a nőiességét mellette?

Figyelt kérdés
Érdekelne nők és férfiak válaszai is 25/F
2015. júl. 16. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Lovagias, gyengéd és figyelmes legyen a nővel. Tudja, hogy egy nőnek olykor egyértelműen ki kell fejezni, hogy mennyire tetszik neki és mennyire szereti őt (bókok, dicséret, apró figyelmességek, meglepetések, ölelések, csókok), nem elég ha úgy gondolja, hogy a nő ezeket úgyis ,,tudja". Érezze, hogy a férfi odavan érte, ettől egy nő szárnyalni tud és természetesen viszonozza is.

Másfelől pedig legyenek céljai, amiket el akar érni, és amiben támogathatja a párja. Nyújtson biztonságot, megbízható és őszinte, közös terveket.

2015. júl. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az intellektusa. Ez nem azt jelenti, hogy egy nő nem lehet intellektuális ember, csak azt, hogy szerintem ez fontos egy férfiban egy normális értékrendszerrel rendelkező nő számára.


Bár egy nő erre biztosan jobban tudna válaszolni.

2015. júl. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az első hozzászólóhoz. Én is attól érzem nőnek magam a barátom mellett, hogy folyamatosan érezteti, hogy vonzódik hozzám, hogy kíván, hogy törődik velem, hogy fontos vagyok neki. Szavakkal, érintésekkel, figyelmességekkel, a tekintetével, a szexszel...

Épp nemrég fogalmaztam meg, hogy azt élvezem ebben a kapcsolatban, hogy nem kényelmesedett el, hogy "megvan a csaj, hátra lehet dőlni", hanem folyamatosan "udvarol".

És mivel nőnek érzem magam, én is folyamatosan éreztetem vele, hogy mennyire vonzó férfi számomra, és mennyire kívánom minden porcikáját.

2015. júl. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A hármassal nagyon egyet értek. Amikor azt érzem, hogy még mindig ugyanúgy kíván, hogy fontosak neki az érzéseim és a gondolataim, hogy még mindig van igénye szexre is de összebújós nagy beszélgetésekre is.

És a hétköznapi életben is lovagias. Sosem ütne meg, sose szólna rám durván, ha nézeteltérésünk van, az inkább egy vita mint konkrét veszekedés, mert nem tudjuk megbántani egymást.

Mivel ő ilyen én sem bántanám meg soha, igyekszem nem nyavalyogni, és imádom elvarázsolni őt az ágyban is.

2015. júl. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!