Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SkyyLine kérdése:

Hogy mondod, hogy szeretlek?

Figyelt kérdés
Nem sokkal több mint 1 hónapja ismerek egy lányt(semmi előzmény, nem ismertem korábbról) és hát tetszik. Jó lenne kimondani ezt a bűvös szót, de nem tudom hogyan tálaljam. Mármint oké, h a szemébe mondom, egy csöndesebb helyen... Azonban vannak kételyeim, nem kapkodom el, csak 1 hónap? ki mikor mondta ki először? Mi van a válasszal? Az igen és nemleges választ értem, de a még idő kell nekem rész aggaszt... Biztos mondta már pár lány azt ilyenkor, h kell egy kis gondolkodási idő... ez mit jelent? Nekem meszeltek? Érzem, h bizonytalan velem szembe.... HELP!!! lányok, fiúk egyaránt válaszolhatnak, csak kérlek jelöljétek, h melyik nemtől jön a válasz. Köszöntem

2015. júl. 16. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Jó helyen vagy ezzel a kérdéssel Uram?

Vagy nem inkább a tinikhez kellett volna tenni?

2015. júl. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Építő jellegű kritikát szeretnék és bocsánat ha te szerinted kategóriát tévesztettem.
2015. júl. 16. 14:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért. Kell. Belekötni. :D

Kérdező! Ha még úgy érzed, bizonytalan veled szemben, várj kicsit. Szervezz vele közös programokat, beszélgessetek sokat, küldj apró jeleket (érintések, pillantások etc.), és érezni fogod, mikor van ott a pillanat. Sok sikert kívánok neked! Üdv 17/l

2015. júl. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt inkább akkor jó kimondani, ha biztosan kölcsönös, azaz, ha már valamilyen viszonzott szerelmi kapcsolatban vagytok. Tehát jártok.
2015. júl. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, kedves utolsó. Nálam először jön a beleszeretés, mint a járás és a barátommal is így volt. És amíg mások egy hét után járnak, úgy, hogy nem is ismerik egymást, mi majd 2 hónap után mondtuk azt, hogy járunk, mikor már ismertük egy kicsit a másikat, hogy tudtuk, nem csak a kémia működik, hanem a különbözőségeinkkel együtt is összeillünk és szeretjük a másikat. Szóval a "szeretlek" a járás előtt hangzott el, s csak mikor mindkettőnk részéről elhangzott (mert az elején csak olyanokat mondtunk, hogy "kedvellek" vagy "tetszel"), akkor jött a járás.


A gondolkodási idő meg két dolgot jelenthet:

1. Nem "úgy" tetszel neki, de kedvel, ezért nem akar megbántani

2. Nem biztos az érzéseiben, tetszel neki, de még korainak érezné, stb., ennek az eredménye általában az "igen" pár nap, esetleg 1-2 hét múlva.


Hogy mikor az egyes és mikor kettes lehetőség áll fent, az esetfüggő és annak az eldöntésében nem tudok sajnos segíteni.


16L


U.i.: Ha elszánod magad a vallomásra, majd írd meg, hogy mi volt a lány válasza :)

2015. júl. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!