Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ennyire negativ?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire negativ? Mivel szüntethetném meg?

Figyelt kérdés

Ha ragaszkodok a páromhoz mindig pánikolok a legkissebb dolgokon is .

Pl. Most együtt vagyok egy lánnyal és annyit irt hogy : ha végeztél beszélnünk kell . Fontos . Felhívtam , mert dolgozom , elkezdett viccelődni hogy ezzel azzal amazzal kapcsolatos , én meg tök hülyén éreztem magam , mert komoly dologra számitok .. Aztán mondta hogy most ő sem ér rá de majd felhiv .. Mindig ez van .. Elég egy ilyen üzenet és rögtön félek .. 23/f


2015. júl. 16. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt hogy "beszélnünk kell, fontos", ez tényleg arra utal hogy komoly dologról akar beszélni. Szóval szerintem itt teljesen normális amit érzel. Mond meg neki, hogy ne így fogalmazzon.
2015. júl. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem fogalmazás kérdése. Egészen egyszerűen csak így sz_pat.
2015. júl. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De én attol félek hogy szakitunk meg ilyenek.
2015. júl. 16. 18:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Beszéljetek többet a kapcsolatotokról, egymásról, az érzéseitekről, mert úgy tűnik mintha te megkérdőjeleznéd az övéit.
2015. júl. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!