Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar nem szeretem de felek szakitani mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az eskuvonket tervezzuk de nem erzem magam boldognak csak megjatszom, de nem vagyok kepes a szakitasra. Nem lesz jo hazassagom mert mar most unom az egesz de nem tudom ravenni magam ,hogy vege legyen mit tegyek?

2015. júl. 16. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Inkább ez mint egy szar házasság. Miért romlott meg ennyire?
2015. júl. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
elmultak az erzesek de megis sokszor ugyerzem szeretem lehet ,hogy ez mar csak megszokas ....bele orulok
2015. júl. 16. 18:37
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

Nézd, ha így gondolod, akkor ne házasodj. Teljesen fölösleges szopatnod magadat, és a másik féllel szemben sem fair.

Egyszer élünk, az elvesztegetett éveket pedig soha nem fogod visszakapni.

2015. júl. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vagy ráveszed magad, vagy nagyon fogsz szenvedni és később még jobban megbántod. Így még simán megúszod.
2015. júl. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Interferencia ***** válasza:
Hogy lehet valaki ennyire retardált? Mi a phasznak játszod meg magad?
2015. júl. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Milyen kedves valaszolo!de magam sem tudom felek a valtozastol...leginkabb,hogy most hogyan mondjam el
2015. júl. 18. 10:19
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne legyél már ekkora egy....... ha nem szereted ne házasodj abból csak a bonyodalmak lesznek!!!! hány éves vagy egyébként ?

Lesz még jobb kapcsolatotd amiben tényleg érdemes élni! :)

2015. júl. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ennek így pedig semmi értelme. Ha nem vagy boldog, szerelmes, az nagyon rövid időn belül meg fog mutatkozni a kapcsolatban is.

Szedd össze a bátorságod és mondd el a párodnak, hogy mit érzel.

Ez szerintem még mindig a jobbik döntés, mint az, h elvesz téged és mindketten boldogtalanok lesztek.

2015. júl. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne tedd tönkre se a tiéd sem pedig a leendő férjed életét. Váljatok el, mondd el mit érzel, idővel ez lesz a legjobb.
2015. júl. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Öt év múlva hogy mondod el?

Nehogy azt hidd, hogy életed végéig kibírod, ha más most is csak unalom.

És hát MIÉRT jó az?

2015. júl. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!