Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan reagálnátok arra ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok arra ha a párotok elmondaná, hogy ha megváltoztatjátok a külsőtöket, már nem fogtok tetszeni neki?

Figyelt kérdés
Van rajtam 15 kiló felesleg hivatalosan, én kb 10et le akarok adni ,meg egy kis izmot magamra szedni de párom elmondta hogy úgy már nem tetszenék neki, de nem hagyj el mert nincs más válastása
2015. júl. 16. 19:37
 1/3 Fish1 ***** válasza:

Nincs más választása? Választás mindig van.


Elgondolkodnék azon, hogy a testembe "szeretett bele", vagy a lelkembe. Vajon felszínes-e? Ha te jobban éreznéd magad úgy, hogy fogysz, akkor tedd azt, ne másnak akarj megfelelni.

2015. júl. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 opened paradise ***** válasza:

Örülnék az őszinteségének.

A szerelem szép dolog,de a valóvilág csúnya,sajnos nem mindennél vakíthat el,így jó lenne,hogy szólt előre.

2015. júl. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előző két válasszal.

Engem ez egyáltalán nem befolyásolna abban, hogy mégis megtegyem, amit akarok. Ez az én testem, nem az övé. Én élek vele együtt örökre, ő meg akármikor dönthet róla, hogy ott hagyja.

Mellesleg sokszor mondott már ilyeneket párom, hogy ez vagy az nem tetszene neki meg ne csináljam, de nem nagyon foglalkoztam vele. Ő se hagyja, hogy beleszóljak a stílusába (nem mintha nagyon akarnék), így nem látom értelmét, hogy izgassam magam miatta.

Pont ugyanígy voltam, mint te (volt rajtam 15 kg felesleg, leadtam 10-et, szedtem egy kis izmot magamra). Az ötletet ellenezte, aztán, mikor csináltam, csak dicsért, sose kaptam tőle kritikát. Ha valaki szeret, mindenhogy szeretni fog.

Ő most csinált tetkót, amiben nem támogattam bár, de elkísértem. Én majd be akarom festetni a hajam meg pc-t lövetni, amit ő ellenez. Szépen megvagyunk - amíg a külső egy olyan emberhez tartozik, akit szeretünk, azt mindig szépnek fogjuk találni (már, ha igazán szeretjük).

2015. szept. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!