Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg én vagyok nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok nagyon béna, vagy ő a bunkó?

Figyelt kérdés

A párommal mostanában nagyon sok " jelentéktelen " apróságon összekapunk. Bevallom őszintén én alapból is egy ügyetlen, bénácska lány vagyok szerintem, de azért butának nem tartom magam, fősulira járok, igyekszem helytállni a magam módján.


Kint voltunk sétálni nemrég, és elkezdett esni az eső és utána a szél is fújt, és jó ötletnek tartottam használni az esernyőt amit hoztunk. Ez az ő esernyője, ezt fontos megjegyezni. Ő az elejétől kezdve ellenezte hogy használjam az esernyőjét. De mégis kinyitottam, és sajnos egyik pillanatról a másikra MAJDNEM kicsavarta a szél. MAJDNEM! Nem tört el... Gyorsan összecsuktam. De elkezdett ordibálni velem az utcán, hogy egy hü... pi...vagyok, eltöröm az esernyőjét pedig nem is esik az eső, minek használni stb.. Aztán rájött hogy mégse tört el és bocsánatot kért.


Egy másik ilyen eset, mikor hajat mostam náluk. Ketten voltunk otthon. Elkezdtem szárítani a hajamat a fürdőszobába, míg ő tv-zett meg egy csomó elektronikai készülék is ment mindeközben. Éjszaka volt, és elment az áram. Rámüvöltött hogy biztos miattam ment el, mert már vagy 1 órája szárítom a hajamat, biztos túlmelegedett a hajszárító. Talán tényleg emiatt, talán nem, de miután felkapcsolta a fi-relét, minden rendben lett megint, visszajött az áram. De mielőtt ezt megtette volna, 10 percig üvöltözött velem, hogy ba zd meg minek kell a hajadat ennyi ideig szàrítani???? (Hosszú, vastag hajam van és nehezen szárad..) Aztán miután visszajött az áram megint bocsánatot kért, hogy bunkó volt és túlreagálta.


Szerintetek én vagyok ennyire béna hogy mindig mindent elrontok? Tényleg úgy érzem már, hogy mindenért én vagyok a hibás. Jogos a felháborodása, nem kéne ennyire ügyetlennek lennem? Az a baj, hogy ezek az üvöltözések miatt egyre jobban elhidegülök tőle :((


2015. júl. 17. 00:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátod egy "kissé" hirtelen haragú.
2015. júl. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek vagy még te is,meg a barátod is.Ha normális kapcsolatot akarsz,akkor nőj fel,és keress egy felnőtt férfit.
2015. júl. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ha valaki hirtelen haragú, kiakad és morgolódik, eltűrhető, ha téged nem zavar. Amikor csak MAGÁNAK hisztizik, pl elmegy az áram "NEM HISZEM EL HOGY ENNEK MÁR MEGINT MOST KELLETT TÖRTÉNNIE AMIKOR NÉZTEM A [X] SOROZATOT, EGY HETE VÁROM EZT A RÉSZT, ERRE KIBäSZIK VELEM AZ ELEKTRONIKA.. ÉS RÁADÁSUL NEKEM KELL VISSZAKAPCSOLNI IS EBBEN A ROHäDT SÖTÉTBEN..." Stb. Van ilyen ember, tűrhető. Ha viszont VELED üvöltözik, és neked mondja hogy BäZD MEG, és hasonló jellegű dolgok, az baj. Ilyen emberrel nem kéne együtt lenned.
2015. júl. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs veled, a barátod egy ingerült ember. Sok boldogságot, ha vele maradsz. Az esernyőjét el ne vidd!
2015. júl. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A baratod bunko!

En is bena vagyok. A parom mindig azt mondja urhajosnak kellett volna mennem mert az urben nem tudok semmit elejteni, vagyis el tudok, de ott nem esik le es nem torik el.


Vannak bizonyos szintek, ahogyan az ingeruletet ki tudja fejezni az ember. A miert nem mentel urhajosnak egy nagyon finom verzioja ennek. A "hü... pi...vagy" es a "ba zd meg minek kell" pedig egy alpari taplo verzio.


Teljesen toled fugg, hogy mit viselsz el, mi az ami neked meg mukodik.


Nalam csak az elso hü... pi-ig tartott volna a kapcsolat. De nem baj. Ezt is meg kell tapasztalni, ettol is tobb leszel, mert mikor felnottebb leszel es lesz egy normalis palid mar tudni fogod, mi az a stilus amit nem engedsz meg, es boldog leszel mikor a normalis palik normalis stilusban fognak veled banni. Igy legalabb kapsz osszehasonlitasi alapot ;)

2015. júl. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A "párod" egy hisztis fürdős k**va.

Ja, és hülye a villamosságtanhoz.

Sok boldogságot :)))

2015. júl. 17. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Hát én az áramszünetnél inkább jól megdugtalak volna, de hát ki így, ki úgy. A pasid egy búza. :)
2015. júl. 17. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kerdezo nem vagy ugyetlen, a baratod bunko inkabb.

Tobb hasonlot nem kene elturnod.

2015. júl. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen pasival nem kéne együtt lenni.
2015. júl. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!