Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék meggyőzni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék meggyőzni egy fiút h nem olyan lány vagyok akit csak úgy minden fiú megkaphat mint manapság (? )

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy fiúval de nagyon távolságtartó mert nem bízik meg a nőkben. Már volt csók de azt mondta ő még sajnos nagyon össze van zavarodva és nem tudja h mi legyen. Fél az újtól és az újjabb pofáraeséstől. Nem tudom mivel váltották ezt ki benne de nekem nagyon tetszik mint személyiség mint ember. Hogyan bizonyítsam neki be h én tényleg csak egy olyan kapcsolatot akarok ahol kölcsönös a szerelem? Egyébként keres meg minden. Én19 ő22

2015. júl. 17. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell bizonygatnod. Ha normális, és megismer, rájön magától. Ha ismeretlenül ítélkezik, akkor neked nem kell bizonyítanod semmit sem. Ha már ő az, aki irányít és neked van megfelelési kényszered, akkor az nem egy kölcsönösségen alapuló kapcsolat. Felnőtt ember túl kell, hogy lépjen a csalódásain és tennie kell a saját boldogságáért. Te megmenteni akarod őt, ő meg sajnáltatja magát. Nem valami kiegyensúlyozott dolog ez. N31
2015. júl. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Fél az újtól és az újjabb pofáraeséstől"

ne erőltesd, mert még nem heverte ki az előző szakítást...türelmesnek kell lenned...


22F

2015. júl. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!