Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SkyyLine kérdése:

Szerintetek szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Nem régóta vagyunk együtt a barátnőmmel, kb 2 hónapja és pár napja a szüleinek is bemutatott. Személy szerint én komolyan gondoltam vele a dolgokat, de most elbizonytalanodtam... Gyanús volt, hogy állandóan csipog a telefonja (facebook) és most nagyon úgy tűnik, hogy egyéb emberkékkel is flörtölget. Rákérdeztem egy konkrét személyre, de állítása szerint ezek mind régiek, csak én vagyok... de ezt elég nehéz elhinni már...

2015. júl. 17. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Idővel úgyis kibukik a dolog.
2015. júl. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szakítanék, de ez én vagyok. Sem téged, sem a csajt nem ismerem, és elég kevés infót adtál meg. Szóval azt csinálsz, amit akarsz, te életed.
2015. júl. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Aminek az eleje rossz abbol jo sose lesz,nezz utana a dolgoknak
2015. júl. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pancser!

Ezert szakitani amikor nem tudod avdolgokat biztosra? Ugyes vagy...

2015. júl. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!