Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy megváltozzon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy megváltozzon a véleménye?

Figyelt kérdés
4 éve leszünk együtt jovohonapban a barátommal együtt élünk 3 éve kb januártól vagyunk teljesen külön a családjátol. mostanában nagyon sokat vitázunk eddig sem volt felhőtlen a kapcsolatunk de most ugy érzem nagyon kibukott szóval ugy érzem hogy nem szán rám elég időt mindig minden fontosabb neki mint én hetvegente en általában este 8ig dolgozom hazajovunk ő fáradt eszik gepezik fürdik és alszik mondja hogy fáradt ezt megértem mert reggel 6kor kel mindenhetkoznap . nagyon elhidegultunk egymastol én beleuntam h nemfoglalkozik velem ő beleunt a rinyalasomba hogy' 'soha semmi sem jo nekem' ' és azt mondja nem akar már együtt lenni velem belefáradt az egészbe . nem tudom elengedni nagyon szeretem mit tegyek mit mondhatnék hogy kicsit is változzon a véleménye? kérlek adjatok tanácsot 22/L
2015. júl. 18. 00:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyszerű, foglalkozz a saját dolgaiddal, majd ha látja, hogy nem rinyálsz de nem is foglalkozol vele majd rájön, hogy változtatnia kell,hogy megtartson.
2015. júl. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nagyon szeretem és képes vagyok órákig könyörögni sirni hogy adjon még egy esélyt de nagyon hatarozoztnak tűnik nemakarom elvesziteni nemtudom mit tegyek mit mondhatnék hogy változzon a véleménye nagyon besokalt :(
2015. júl. 18. 00:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, szerintem se foglalkozz vele, ne adj hangot a nemtetszéseidnek és persze szexet is hanyagold. Ha szeret, akkor előbb utóbb rá fog jönni saját magától.
2015. júl. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de nem értitek ő akar elhagyni itt akar hagyni nekem ő az életem értelme tudom hogy nagyon sokszor hangot adok aprosagoknak piszkalom a kis dolgokkal is pedig tényleg semmi rosszat nem tesz szegény csak eljár dolgozni . kevésnek érzem a szeretetét és szerintem nagyon tul reagáltam
2015. júl. 18. 00:34
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyit értek én, hogy szereted. De ha ő ezt nem tudja viszonozni, akkor hagyd menni. Maradjon benned valamennyi tartás. Nyilván nehéz elengedni, de te hidd el, nem reagáltad túl, nem viszonozta kellőképpen a szeretetet, ez elég nagy probléma.
2015. júl. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Könyörgéssel nem mentél sokra, szóval fejezd be. Ha az életed, akkor szerezz új életet, vagy elhagy. Ha látja, hogy megváltoztál és nem rinyálsz annyit, mikor ő rendkívül fáradt akkor talán nem akar elhagyni.
2015. júl. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
boldoggá szeretném tenni mert megérdemli és szeretem csak nagyon félek hogy már nem ad rá több esélyt nagyon szenvedek nemrég felyeztük be a vitát nagyon félek hogy holnap elmegy és nem jön haza en holnap dolgozom este 8ig nemtudom mit mondhatnék neki reggel mielőtt munkába megy ő is hogy hassak rá
2015. júl. 18. 00:43
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
Néha el kell fogadni, hogy nem te vagy az, aki boldoggá tudja tenni. Ha boldognak akarod látni, engedd el. Idővel arra is rájössz, hogy te sem vagy boldog mellette. Ő függőség számodra, ha visszaolvasod az írásod, számodra is egyértelművé válik. Bármilyen szer (alkohol, drog, cigi) először boldogságot okoz, később viszont már nem azért van rá szükséged, hogy jól érezd magad, hanem azért, mert nélküle rosszul érzed magad. Nem boldoggá tesz, hanem csak kapaszkodsz belé. Bármire képes lennél, hogy hozzájuss a drogodhoz, elhanyagolsz mindent és mindenkit, az életed értelmévé válik. Ha nem kapod meg, súlyos elvonási tüneteid vannak, meg akarsz halni nélküle. Aztán felépülsz, és rájössz, bár az eleje jó volt, a kapcsolat nagyobb része csak szenvedésből állt, amit akkor még nem láttál. Annyi tudok mondani, hogy mindeni átéli azt, amit most te (én is a te korodban jártam így 4 éves kapcsolat után), és mindenki túléli. Eleinte rossz lesz, de amint elkezded nélküle felépíteni az életed, ismét boldog leszel.
2015. júl. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
tényleg szeretem pedig és nem fuggosegbol őszintén . egész éjszaka fent voltam és megorultem a tudattol hogy itt van mellettem és nemérhetek hozzá nemakarom elveszíteni hiába azt irja mindenki hogy engedjem el én azt érzem nekem ő az igazi jol érzem magam vele szeretek vele lenni egyszerűen hulye voltam és duzzogtam megértés helyett borzasztóan érzem magam
2015. júl. 18. 06:37
 10/11 anonim ***** válasza:
Minel erosebben kapaszkodsz bele, annal erosebb lesz a menekulesi osztone.Egy ido utan rohadtul idegesito tud lenni az orakon at tarto siras, konyorges,rinyalas.
2015. júl. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!