Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim azt mondta hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim azt mondta hogy ne csinaljak semmit sem ha nala vagyok pl. ne takaritsak, ne mosogassak el meg ha segiteni kell az egyik rokonanak akk ne menjek pedig ismernek is . MIT tegyek?

Figyelt kérdés

2015. júl. 18. 08:19
 1/7 anonim ***** válasza:
20%

Azt, hogy a pasid egy parancsolgatós! Mondd meg neki, hogy te nem egy kutya vagy, akinek megmondják, hogy akkor most ezt és ezt ne csináld, miközben te csak segítenél annak, aki pl rászorul.

Mondd meg neki, hogy oké, hogy vendégségben vagy, de azt ne tiltsa már meg, hogy segíts.

Állj ki magadért, és mondd meg neki azt, amit szeretnél!


Azért ugye levegőt vehetsz?

2015. júl. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Mondd meg neki, hogy te nő vagy így akkor mosogatsz és takarítasz amikor alkalmad adódik erre! :D
2015. júl. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hat AZT mondta hogy NE fáradozzak ne költsek rá .Meg mikor voltam rokonainak segiteni akk de tetszett neki ök meg örültek hogy segitettem meg akk is AZT mondta hogy azért hogy Ott üljek minek menjek nem tud velem foglalkozni.
2015. júl. 18. 08:32
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tetszett
2015. júl. 18. 08:33
 5/7 Interferencia ***** válasza:
50%
Tanulj meg normálisan írni.
2015. júl. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hozzám gyere feleségül, én engedlek majd főzni-mosni-takarírani, ha már ekkora ingerenciád van rá. Cserébe akkor viszont te is kiszolgálod ám az én vágyaimat esténként, több panasz meg alkudozás már ne legyen, hogy milyen perverz vagyok!!!



:D ;)

2015. júl. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mr. Pofon

Egy pofikat megerdemelnel;)

2015. júl. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!