Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interferencia kérdése:

Milyen esetben és módon szakítasz a pároddal, ha feltűnik egy másik?

Figyelt kérdés
Másik alatt olyan embert értek, akivel minden további nélkül összejönnél, ha nem lennél kapcsolatban. Légy szíves írj nemet és kort is, ha válaszolsz, köszi!
2015. júl. 18. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha szar a kapcsolat, amiben van az ember, akkor gondolom ez nem olyan bonyolult helyzet.

A probléma akkor van, ha van egy teljesen jól működő kapcsolat, de az ember fantáziáját még is csak piszkálja az új. A helyes megoldás persze logikus: az ember végiggondolja, hogy melyik a fontosabb, a mostani vagy az új. Ha a mostani, akkor az újat lezárja végleg és kész, ha az új, akkor pedig a régit lezárja, mielőtt belekezdene a másikba.

De sajnos ez nem ilyen egyszerű:/ Én ilyen szempontból elég aljas vagyok sajnos. Csak akkor vagyok képes a régitől megválni, ha már biztos vagyok az újban. Ez persze baromira nem tisztességes megoldás.

2015. júl. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt akartam írni, hogy nem lenne ilyen, de aztán rájöttem, hogy mégis van egy eset. Ha boldogtalan kapcsolatban lennék és addigra nem léptem volna ki belőle, mire találkozok azzal a másik illetővel. Szóval ha a találkozás az új személlyel ráébreszt, hogy nem vagyok boldog. Mondjuk rám jellemző is sajnos, hogy nem veszem komolyan, hogy nem érzem jól magam a kapcsolatban. Nyilván személyesen mondanám el neki, azt hogy nem működik a dolog kettőnk között és hogy erre egy másik ember döbbentett rá. De persze sose csalnék meg senkit és erről biztosítanám is az illetőt. 20/L
2015. júl. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha már úgy érzem, hogy ez csak egy huza vona, és érzem, hogy a másikat jobban szeretném, és a páromat már nem úgy szeretem ahogy azelőtt, lényeg a lényeg, hogy a másik leköti minden gondolatomat.

Akkor egyszerűen szakítanék.

2015. júl. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!