Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyjam a párom 7 év után? 24l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyjam a párom 7 év után? 24l

Figyelt kérdés
Dolgozik ő is de ha eljön a pèntek este kocsmába megy ezt csinálja minden hétvégén undoritó szavakkal bànt régebben kezet is emelt rám.Ha nem iszik akkor teljesen más reggelre mindig megbànja a viselkedését,de változtatni nem tud.Hiába szeretem de már fél éve tanakodom jobb lenne külön.De hozzá kell tennem idegileg tönkre mentem.Ti mit csinálnátok a helyembe ő 15évvel idősebb tőlem.
2015. júl. 18. 21:49
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:

El tudod viselni/el akarod viselni ezt továbbra is? Első volt neked?

25/F

2015. júl. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a te véleményed a fontos nem másé. Ha úgy érzed nem megy tovább akkor lépj végül is a te döntésed és te fogod viselni a következményeit is nem más. Van egy ilyen aurora szám is "Hogy tennéd meg azt ami neked se jó".
2015. júl. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Már akkor ott kellett volna hagynod, mikor megütött téged! Fel is kellett volna őt jelentened!


De ami késik az nem múlik, remélem tanultál belőle, és most végre lesz bátorságod otthagyni őt, ha boldogabb és jobb életet szeretnél magadnak!

Ha nem, akkor boldogtalan leszel és további ütlegelések és veszekedések fognak rád várni, egy kezdetleges talán alkoholistától.


A döntés csak tőled függ, hogy mit akarsz! :)

2015. júl. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az a gond néha tökèletes minden de ilyenkor gyülölöm mikor kifordul magából.Nem tudom képes vagyok e elhagyni.Ugymond csak pofont kaptam de a szavak jobban fájnak.Èn is csunyán beszélek ilyenkor vele alkoholistának nevezem stb..De nem fogja fel ha nem változik elhagyom.
2015. júl. 18. 22:05
 5/11 anonim ***** válasza:

Fél év neked nem volt elég, hogy rájöjjél, hogy ez a férfi nem fog és nem is akar változni?

Mennyi drága időt akarsz még elpocsékolni rá?

Már kész idegroncs vagy! Mennyi fájdalmat akarsz még elviselni, hogy végre felfogd, ő nem hozzád való!

2015. júl. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mit kellene felfogni neki ? Gondolom már többször mondtad neki mi lesz ha nem változik . És nem történt semmi akkor miért változzon ha nem változik semmi? Ő alkesz , te meg tűrsz . Gondolom neki ez jó.
2015. júl. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ahogy elkezdene velem így beszélni a párom, abban a pillanatban szedném össze a cuccaim (ha még nem pakoltam őket össze ilyen ismétlődő helyzet esetére), és lépnék le tőle. Mindegy, hogy hová. Szülők, barátnők, akármi.

Ezt ajánlom neked is. Kizárt, hogy változni fog.

Illetve az kicsit egyszerűbb, de kevésbé drámai, ha amíg nincs otthon, addig cuccolsz ki gyorsan máshová.

Hajrá, lépned kell, fiatal vagy még nagyon, ennél mindenki jobbat érdemel.

2015. júl. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Bekell látnom igazatok van sajnos szoval nincs hova mennem anyumékksl egy házba lakunk.mamám fél éve meghalt.Meg nem akarok senki terhére lenni.Pàrszor elzavartam de utána megbàntam mert ilyenkor àltslàba a szépek jutnak eszbe.Sajnálom hogy ilyen makacs ember nem becsült meg pedig ő volt az akivel mindenről tudtam beszélni.
2015. júl. 18. 22:20
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem az éveket kell nézni. Soha.
2015. júl. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
15 évvel idősebb még is egy bunkó holott családja kéne, hogy legyen. Nem érdemel meg téged hagyd ott a francba.
2015. júl. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!