Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a helyes viselkedés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes viselkedés?

Figyelt kérdés

sztori

A pasim pár napja eltűnt, nem válaszol a hívásokra, nem lép be facere vagy más oldalakra. Most láttam egy közös ismerősünk posztját és kiderült hogy Dániában buliznak. Először nagyon meglepett, aztán pedig elszomorított hogy nem hívott. Van pénzem kifizetni az utat a szállást meg az ottani dolgokat, vagyis mégcsak nem is tőle vártam volna el hogy finanszírozza az én utazásom is. De ami ennél is rosszabbul esett, hogy még csak nem is mondta hogy lelép nyaralni. Már többször mondtam neki hogy itthon elmehetnénk valahova egy hétvégére közösen, de mindig talált valami kifogást. Bezzeg ha a haverokkal kel bulizni menni akkor több ezer kilométerre is simán el tud menni velem meg pár száz is akadályokba ütközött. Amúgy a baráti társaságban vannak fiúk lányok párok vegyesen, nem az van hogy valami kanmuriba nem hívott.

tényleges kérdés :)

Ha hazajön hogy viselkedjek vele? Mondjam meg neki, hogy tudom merre járt és vonjam kérdőre? Csak simán kérdezzem meg merre járt pár napig hátha hazugságon kapom? Ne nagyon firtassam a dolgot csináljak úgy mintha meg se történt volna? Most nagyon el vagyok keseredve még a szakítás ötlete is felmerült bennem. Egy ilyen embertől hogy várjak biztonságot a későbbiekben is? Érdemes lenne csak emiatt a tény miatt szakítani vagy ahhoz azért nyomosabb indok kell például hogy ott miket csinált nélkülem? Csak én vagyok ilyen hisztis vagy ez tényleg nem elfogadott viselkedés egy komoly kapcsolatban(több mint 5 éves)?



2015. júl. 18. 22:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem csald meg.
2015. júl. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 RRR ***** válasza:

Szia!

ez nem egy korrekt veselkedés

hogy bízz meg ezek után benne?

miért nem vitt téged?

miért nem beszélte meg veled,hogy kimenne egyedül?

miért ne megy veled sehová??

át kell gondolnod ezeket.....

mert ez így ne egy kapcsolat, hanem egy vödör xar

2015. júl. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nagyon gáz,én a helyedben elgondolkodnék ezen a kapcsolaton..

Nyugodtan mond el neki, láttad hol volt.

Vond kérdőre!

Szerintem felesleges a játszmázás.

2015. júl. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

#1 Megcsalni nem fogom!

#2 A sok kérdésre sajnos nem tudom a választ pedig egy ideje ezeken gondolkozom én is.

#3 Az első megvalósítható tanács, bár pont ezt a teljes letámadást szerettem volna elkerülni, de lehet tényleg ez a legjobb és leggyorsabb út a tisztázásra.

2015. júl. 18. 23:00
 5/19 anonim ***** válasza:

Komolyan a nyaralás a legnagyobb bajod? :D


Engem egyáltalán nem érdekelne, hogy merre járt..mehetett nyaralni, telelni, üzleti útra, bárhova.


Lelépett egy szó nélkül és fogalmad nem volt róla, hogy merre van. Halálra aggódtam volna, hogy baja esett, elrabolták, mi az isten van vele..

2015. júl. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Elég hulladékember az ilyen. Vágd ki! :)
2015. júl. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Máskor is előfordul néha hogy nem minden nap találkozunk vagy beszélünk(nem egy háztartásban élünk). Ha pont egy olyan időszakban lép le amikor mondjuk épp 2 napig nem találkozunk akkor nem is tudnék róla. Lehet hogy már többször el tűnt így csak eddig titokban maradt előttem.
2015. júl. 18. 23:13
 8/19 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt olyan időszak, hogy 2-3 napig nem találkoztunk, de ha minden egyéb nélkül nem válaszolt a hívásomra, üzenetemre, akkor aggódtam miatta..


Ha mondjuk tudom, hogy nyaralni, kirándulni van, akkor nem is szoktam hívni, majd ő keres mikor tud. Sokszor vagyunk olyan helyen ahol alig van térerő, így előfordult már, hogy 3 napig nem tudtunk beszélni. Viszont akkor tudtam, hogy olyan helyen van..


Szóval ettől függetlenül én aggódnék érte. NA mindegy.


Ha ezt nem nézzük, csak a nyaralás részét, akkor mikor hazajön, megkérdezném tőle milyen volt Dánia?! Aztán elmondanám, hogy velem soha sehova nem hajlandó elmenni, egyáltalán miért nem hívott, hiszen nem kanbuli volt?!


Szóval én tisztáznám vele, hogy ez egyáltalán nem esett jól.


És nem, nem te vagy hisztis, pláne ha ilyen komoly kapcsolat. Bár erről jut eszembe..hogy nem éltek még együtt, ha ennyi ideje együtt vagytok?

2015. júl. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mármint az együttélést azért kérdem, mert nekem ennyi idő után már biztos lenne rá igényem.. Nem rágtad miatta a fülét? Ő nem akar összeköltözni? Mert ha már itt is gondok vannak, akkor nem erőltetném tovább a kapcsolatot. 5 év alatt bőven el tudja dönteni az ember, hogy jó társat választott e magának.
2015. júl. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Párszor volt szó arról hogy éljünk együtt de senki nem igazán karolta fel az ötletet így kikerült a napi beszédtémából és lecsengett mindenki élte tovább a megszokott életét. Igaz hogy én hoztam fel mindig a dolgot de amint láttam hogy nem túl a nagy a lelkesedés a dolog iránt a másik oldalon nem erőszakoskodtam.
2015. júl. 18. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!