Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha úgy érzem, hogy a barátom nem akar igazán felvállalni? Pedig már 1 éve tart a kapcsolatunk. Adjatok valami tanácsot

Figyelt kérdés

Lehet hosszú, de kérlek olvasd el! 1 éve vagyok együtt a barátommal, nem zökkenőmentes a kapcsolatunk, de szeretjük egymást. Nekem ő az első kapcsolatom, neki viszont előttem sok barátnője volt már. Elmondása szerint én vagyok az eddigi leghosszabb kapcsolata, viszont kicsit bizonytalan vagyok. A régi barátnőivel több képet is feltett a közösségi oldalakra, viszont nekünk egy közös képünk sincs fent. Mikor ezt szóvá tettem neki, azt mondta, nem 15 éves kamasz már, hogy itt hírdesse, hogy éppen hol tart a szerelmi élete. Ezzel alapvetően én is egyetértek, de azért egy 1 éves kapcsolatnál pár közös kép lehetne kint.

Ő távol él a családjától és a barátaitól, de ha ritkán elmegy baráti eseményekre, ahová a többi barátja is viszi a barátnőjét, akkor engem nem visz magával. Mindig mondja, hogy majd engem is visz, de aztán végül sosincs így. A barátai tudják, hogy van barátnője, de szerintem konkrét dolgot nem tudnak rólam. Régen erre azt mondta, hogy nem szeret másokkal sok részletet megosztani a magánéletéből, még a barátainak se.

Valahogy úgy érzem, nem akar belevonni igazán az életébe, ha olyan helyzet adódna, hogy én is találkozhatnék az ő hozzátartozóival, akkor az sosem történik meg és nem miattam. Azt azért hozzá kell tenni, hogy a családjával nem ápol jó viszonyt, nem szeretne kitenni engem az ottani dolgoknak, ami valamilyen szinten érthető, de a barátainak igazán bemutathatna. Mondjuk velük is elég ritkán, kb 4 havonta egyszer tud találkozni, és megértem, hogy akkor nélkülem akar velük szórakozni, de valahogy ez mégsem normális.

Amúgy más tekintetben jó a kapcsolatunk, ki szokta mutatni, hogy szeret, ezért nem is értem, hogy miért nem mutat be nekik. Az én családomat és barátaimat ismeri. Nem hinném, hogy szégyell, mert mindig büszke rá, hogy én vagyok a barátnője, az utcán is felvállal, szóval ilyen téren nincs gond.

Lehet a múltbeli tapasztalatai miatt ilyen, hogy nem akarja elkapkodni, de 1 év elég idő már erre szerintem. Tanácstalan vagyok. :/ Szerintetek mi lehet az oka ezek alapján annak, hogy még nem mutatott be senkinek? 22/L



2015. júl. 20. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Első körben arra tippelnék,hogy szégyelli azt a környezetet,amelyből származik,illetve hogy nem annyira szerelmes,mint amennyire te.Másra nem tudok gondolni.
2015. júl. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
En nem merem osszeereszteni az elettarsam a barataimmal, mert felek, hogy leegetnek valamivel vagy vmivel tonkreteszik a kapcsolatunk. Nem kockaztatok. Szerintem o is hasonlo helyzetben van. A leirasod alapjan szeret es jo a kapcsolatotok. ( Mar elofordult, hogy a kis baratok ugy alamtettek, hogy szakitas lett a vege.) N
2015. júl. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a korábbi barátnőivel nem így viselkedett, akkor valószínűleg szégyell a barátai és a családja előtt.

Ha őket szégyellné, akkor lenne közös képetek, és a barátai tudnának rólad többet is, nem csak annyit, hogy a barátod kapcsolatban van valakivel. Vagy te ezekből mire következtetsz? Vagy pl abból, hogy minden barátja viszi a barátnőjét, csak te maradsz ki a dologból? És te ezt 1 éven keresztül elviselted?

2015. júl. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!