Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél éve vagyunk együtt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve vagyunk együtt, jelenleg külföldön élünk. Voltak eddig is veszekedések, de mindig egymás családja miatt. Múlt héten az én családom állt a dolgok mögött, de most nagyon csúnya vége lett. Agresszív a pasim?

Figyelt kérdés
Engem és a hozzátartozóimat szidta,le nem írható szavakkal.Aztán azt mondta "pakoljak",én elkezdtem,de már akkor megbánta.Nem hallgattam meg.Megszorította a kezemet és visszarántott.Nagyon fájt.Rám szólt,hogy ne "nyavalyogjak".Megcibálta a hajamat és azt mondta legszívesebben leköpne!Aztán nem akart kiengedni és leengedni az emeletről.A végén lerántott a lépcsőről.Sok helyen bekékültem.Mikor lehiggadt,azt mondta,hogy feljelenti saját magát a rendőrségen,amiért bántott.Azóta milliószor bocsánatot kért,azt mondta"kikapcsolt"az agya.Eddig olyan jól megvoltunk,soha sem bántott!Ez mi volt?A szülei is ledöbbentek mikor megtudták mi történt.Azt állítja nagyon szeret,eddig ezt elhittem.De most...Hagyjam el,vagy adjak neki még egy esélyt?Nem tudom mi lenne a helyes.
2008. szept. 4. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
fél év nagyon kevés egy ember kiismerésére. ez volt az elso jel. gondolj bele. nem "csak" 1 pofonrol, pillanatnyi lefindulasrol volt szo. nagyon is tisztaban volt azzal, hogy megutott, megszorongatott, megtépett, aztan pedig lelokott a lépcson. a bocsanat kérés csak duma. ha most nem hagyod ott, sokszor meg fog ez még ismétlodni - készulj fel rá.
2008. szept. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Na jól figyelj,van egy ismerős féleségem aki nagyon jól meg volt a barátjával már a házaságon gondolkoztak.A pasi bedilizett és megverte a lányt mikor hazament a lány meg aludt.Aztán a korházban kötött ki,a pasi előzetesen van de tuti h kiengedik nemsokára aztán majd menekülhet a lány.HAGYD EL MIELŐTT NEM LESZ TÚL KÉSŐ,ha egyszer megcsinálta akkor többször is megteszi.Költözz el és ne hagyd h kövessen vagy h bármit megtudjon rólad.
2008. szept. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj még egy esélyt semmi képp!!! Ha most adsz neki még egy esélyt akkor legközelebb is simán megteszi, mert azt gondolja úgy is megbocsájtasz. Hagy jeletse csak fel magát.
2008. szept. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a hasznos válaszokat.Tudat alatt tisztában vagyok ezzel és minden ismerősöm hasonló választ adott.De nagyon nehéz,hiszen még szeretem.Tudom hogy meg kell tennem,csak szenvedek.De inkább most emiatt, mint egy kórházban a következőtől. :(
2008. szept. 4. 18:34
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

nálam is előfordult egyszer.3 éve voltunk együtt.egy pofont kaptam,amit azonnal visszaadtam és elkezdtem pakolni a cuccaimat.könyörgött hogy maradjak,bocsássak meg.esküdött hogy nem fordul elő többet.nagyon nehéz volt mert imádtam őt de ugyanakkor megijedtem.aztán úgy gondoltam minden ember hibázhat egyszer...maradtam.feltétel volt hogy nagyon kell bizonyítania.és ő bizonyított.soha többé nem fordult elő még a hangját se emelte fel soha.5 év múlva én hibáztam.megcsaltam őt.ő megtudta de mivel én is adtam neki egy esélyt hát ő is adott nekem.de én nem tudtam már így vele lenni.elhagytam.férjhez mentem máshoz,elváltam.6 év után beszéltem vele először.még mindig szeret és újra akarta kezdeni.megbocsájtott nekem.engem pedig nagyon felkavart.már bánom hogy akkor amikor ő adott volna egy esélyt én nem fogadtam el.

zerintem adj neki még egy esélyt ha eddig ez nem fordult elő.kösd feltételekhez.ha tényleg szeret mindent meg fog tenni.és ezt te látni fogod,és abból tudod majd hogy többet nem fordul elő.de ha nem kepeszt vagy kiabál,akkor hagyd ott.mert akkor megismétlődhet.légy okos.

2008. szept. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia utolsó válaszoló!Igen elgondolkodtató dolgot írtál,én is attól félek,hogy megbánom.Vagy így,vagy úgy...

Az igazság az,hogy mindig a szülőkön van a vita,azt hiszem túlságosan beleszólnak mindenbe.Ha csak mi kettőnk közötti vitákat nézem,talán kettő komolyabb volt.De semmiképp sem agresszív.A szülőkön pedig kitör a botrány.

Egy darabig még együtt kell élnünk,albérletet sem könnyű találni... Köszönöm a válaszodat.

2008. szept. 5. 18:52
 7/8 anonim ***** válasza:

nálunk a nagymama szólt bele mindenbe,még azt is elszámoltatta hova költjük a pénzt.jelzem külön élünk tőle,ő nevelte fel a páromat.aztán az egyik ilyen alkalommal nálunk volt,betelt a pohár.közöltem vele"látja ott azt a küszöböt?na jól nézze meg és jegyezze meg,azon belül én dirigálok!ha nem tetszik,nem kell idejönni!"

volt hónapokíg tartó harag.de idővel belátta,igazam volt.talán nálad is működne.lehet ezt finoman is közölni.légy talpraesett!

utolsó válaszoló voltam.

2008. szept. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló! :) Nálunk a nagyik aránylag "nyugton " vannak, inkább az anyukák és a párom papája a problémásabb.Hasonló dolog volt itt is a baj.Már megpróbáltuk,hogy mindenki "finoman" próbálja leállítani a szülőket.Azt hiszem nem teljesen jött össze.Kicsit "elbeszélgetni" velük biztosan nem ártana...

Köszönöm neked.

2008. szept. 5. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!