Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hinni a facebooknak?

Figyelt kérdés
Nem szeretném, hogy kicsúfoljatok, úgyhogy szeretném ha normális válaszokat kapnék. Nem szoktam nézegetni a barátom oldalát az fb-én. Csak kíváncsiságból megnéztem. Nem vagyok fb függő. Ritkán chatelek. Feltűnt egy lány, akinek a képével sokszor találkozom a barátom oldalán. Pl. a kilenc ismerős között bal oldalt mindig ott van. Ha az ismerőseit nézem az első tízben is ott van. Ha az információkat nézem akkor az első nyolcban. Lehet ennek hinni? Vagy csak random. Én nem ismerem ezt a lányt. Egyszer mesélt róla, csak ennyi. Nem szeretném, ha kinevetnétek meg azt gondolnátok ellenőrzöm őt, csak fura.Arra gondolok, hogy talán sokszor chatelnek, mert még csak lajk jelet sem látok egyiknél sem.

2015. júl. 23. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Lehet rosszul tudom, de általában azokat dobja előre a fb, akivel sokat chatel.
2015. júl. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%
Nincs ilyen, anno én is gondoltam rá, mi alapján dobálja fel az embereket, de ez csak random. :-)
2015. júl. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noren1989 ***** válasza:
32%

Nem, nem lehet hinni.

25/F

2015. júl. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Véletlenszerűen dobja be.
2015. júl. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Eszerint tévhitben éltem 5 évig :( :D
2015. júl. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Nekem mindig a legközelebbi ismerőseimet dobja fel oldalra (akivel valaha is üzenetet váltottam, írtam a posztjához, stb) abban a sorrendben, ahogy legutóbb online voltak.
2015. júl. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

# 6/6 Időpont ma 12:17 - Véletlen. :-)


Nálam abszolút olyanokat is megjelenít, akik alig lépnek be, és olyanok is van, hogy ritkán jelennek meg, akikkel gyakran beszélgetek, vagy nagyon aktívak alapból.


Ez egy random generátor, semmi tevékenységet nem néz.

2015. júl. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy csaj kivètelével akik lányok benne vannak az első 10-ben, azokkal dugok.
2015. júl. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha sok a közös ismerősök, akkor azért is feldobhatja. Nekem van egy csaj (én is lány vagyok), akit kereséskor mindig első helyen hoz, mert valami véletlen folytán az ismerőseink jelentős része közös. A legjobb ebben az, hogy akik esetleg neki közelebbi ismerősök (közös képen látom őket), az nekem csak ilyen látásból típusú ismerős. (tehát ha találkozunk köszönünk, elcsevegünk és megyünk dolgunkra) Aki meg nekem közelebbi az neki látásból. Az egyetem-egyetemi bulik összefújták a kapcsolati hálónk, és emiatt rendszeresen látom a falam környékén, pedig csak az fb által ismerem a nevét, még csak nem is ismerősöm... :D


Tehát véletlen, ne magyarázz bele túl sokat, felesleges.

2015. júl. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!