Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mi az a sport ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi az a sport ami hajlandó lennétek rendszeresen űzni testsúlykarbantartás céljából?

Figyelt kérdés

A legtöbb csal a baráti, ismeretségi körmben egyre vészesebben hízik, bármilyen mozgásformát mondok nekik fogyás céljából, mindent reflexből elutasítanak és sajnos híznak tovább.

Milyen sportot ajánlanátok amire esélyesebben rávehetőek?



2015. júl. 23. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
görkori.
2015. júl. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bicikli...
2015. júl. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

- hosszútávú zabálás a Mekiben

- kötött fogású lángos tömés

2015. júl. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Valamilyen tánc, vagy aerobik? Ezek igen népszerűek a fogyni vágyók körében és én is az aerobikkal tudtam lefogyni
2015. júl. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ajánlhatsz bármit, ha nem akarnak odafigyelni magukra, akkor nem fognak. Saját tapasztalat. Anno én se akartam meghallani a segítő felszólítást, meg is híztam 120 kilóra. Aztán jött belülről a késztetés, hogy ez így nem oké, azóta odafigyelek, sportolok, nem zabálok. Le is fogytam :)

29N

2015. júl. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy mi itt mit mondunk. Minden embernek más működik. Én pl próbáltam futni, mert hogy az milyen jó, de egyszerűen rühelltem az egészet és képtelen voltam megszokni. A nővérem teljesen odavan a biciklizésért, én meg hányok tőle, hiába próbál rávenni. Aztán rájöttem, hogy a szobában (ne is kérdezd hogy xD) szeretek futni. Így hát vettem egy futógépet és addig bírok futni rajta ameddig csak akarok. Ja és persze nem erőltetheted rá senkire sem hogy lefogyjon, ha nem akar. Az ő dolga!
2015. júl. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én futni járok. De nem azért, mert bárki javasolta, hanem mert én eldöntöttem, hogy le akarok fogyni és ezért hajlandó vagyok tenni is!


Ha ők maguk nem akarnak lefogyni, sajnos te hiába ajánlgatsz nekik bármilyen mozgásformát, akkor se fognak eljárni mozogni! Ez csakis akkor fog sikerülni, ha ők maguk úgy döntenek, hogy mozogni akarnak!


Egyébként az aerobik jó ötlet, arra én is szívesen mentem annak idején. Most viszont már jobban szeretek egyedül edzeni, mert ott a magam tempójában mozoghatok, és senki nem dirigál legelölről, hogy mit és hogyan csináljak. :D

2015. júl. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Görkori, futás, bicikli, túrák a természetben, nagyon szeretek kint lenni. Jó a csend a természethangjai, nyugodtabb minden. És a tánc, mennyire jó és felszabadító legalábbis nekem. Szal ezeket szeretem.


Akik meg nem akarják maguktól, azokon nem lehet segíteni, tapasztalat. Ha nekik így jó, akkor ez van.

37N

2015. júl. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Rúdtánc
2015. júl. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Osynho ***** válasza:
Étrend nélkül elég nehéz a dolog. Fontosabb, mint maga a mozgás, és a lányok többsége nem hajlandó lemondani a cukros, egyszerű szénhidrátos étrendről.
2015. júl. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!