Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen a kapcsolatotok 5év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a kapcsolatotok 5év után? Hogy beszéltek egymással?

Figyelt kérdés
Engem sűrűn megbánt a párom,csúnyán beszél velem.Ő meg hajtogatja,hogy ennyi év után ilyen egy kapcsolat,de én nem hiszem,mást láttam ismerősöknél.. (mind kettőnknek ez a leghosszabb kapcsolata)
2015. júl. 23. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne bármikor is normális, hogy megbánt a párod, csúnyán beszél veled? Ez nem normális se 2 hét után, se 10 év után.

Persze, néha vannak összezörrenések nálunk, főleg akkor, ha mindketten fáradtak vagyunk, de komolyan megbántani sosem bántott még meg a barátom...

2015. júl. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4%
Semmilyen, nincs párom.
2015. júl. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nálatok, akkor nem él a szerelem elmúlta utáni tisztelet, szeretet, megbecsülés jelentés köre. Ez csak fokozódni fog nálatok szerintem. Egyszerűen bunkó a párod. 35-40-ig, hogy éltek így együtt, mint mások? Kellene a tisztelet a másik iránt.
2015. júl. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Édesanyámék 50 év házasság után sem beszélnek csúnyán egymással. Ez nyilván nem azt jelenti, hogy nem vitatkoznak, mi is szoktunk a férjemmel 8 év után, de egyikünk sem kiabál kígyót-békát a másikra. Nem normális.
2015. júl. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi is szoktunk vitatkozni, olyan is van, hogy felemeljük a hangunkat, de azért próbáljuk a lehető legkevesebbet bántani egymást. Szerintem ha sűrűn bánt, az nem normális.
2015. júl. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ilyen hülyeséget még nem hallottam. Miért lenne törvényszerű, hogy idővel elkezdik egymást bántani a felek? Ha a párod szerint ez így van, akkor inkább engedd útjára, és keressen olyat, aki egyet ért ezzel. Te pedig keress olyat, aki 50 év múlva is tisztel. Amúgy mi 5 év után azon gondolkodtunk, hogy melyik legyen hamarabb, esküvő vagy autóvásárlás. Én az esküvőt szerettem volna előbb, a párom az autót. Végül meggyőzött, hogy jobb előbb autót venni, és nagyon örülök, hogy nem ragaszkodtam akkor az igazamhoz, ugyanis egyrészről nagyon szuper ajánlatba szaladtunk bele, másrészről az esküvőszervezést is nagyban megkönnyítette a járgány. Most tapossuk a tizedik évünket, most az a dilemmánk, hogy használt vagy új autót vegyünk-e. (Sajnos le kell cserélni, mert drágább megjavíttatni, mint amennyit az egész autó ér) Most úgy néz ki, hogy a férjem fog engedni, és újat veszünk. Pedig eredetileg én engedtem, mondván a lakáshitel mellé nem kell még egy autóhitel is. De úgy néz ki, hogy ez mégis zsákutca lesz, így megpróbáljuk az én verziómat. Mindezt egyetlen hangos szó nélkül, csakis érvekkel- ellenérvekkel.
2015. júl. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A párom legcsúnyább, legbántóbb mondata hozzám az volt 4 év alatt, hogy "Hülyeséget beszélsz!". Ennél durvábbat sose mondott még nekem, sőt, utólag ezért is bocsánatot kért tőlem, mert belátta, hogy azért, mert ő esetleg nem ért egyet azzal, amit mondok, attól az még nem feltétlenül hülyeség.


Az én legcsúnyább, legbántóbb mondatom 4 év alatt hozzá az "Útban vagy! Menj már arrébb!" volt, amikor elállta a helyet a konyhában, miközben én főztem volna. De utólag én is elnézést kértem tőle, és megmondtam neki, hogy csak azért voltam undok, mert megijedtem, hogy odaég a kaja.


Egyáltalán NEM elfogadható egy kapcsolatban, ha tiszteletlenül vagy csúnyán beszél veled a párod. Semennyi idő után sem! Ez nem az együtt töltött évektől függ, jól írták előttem, 10 vagy 30 év után is ugyanúgy meg kell adni a másiknak azt az alapvető tiszteletet, ami emberileg is elvárható! De szerintem ennek alapvető dolognak kellene lennie, hogy mindig normális hangnemben, szépen beszéltek a másikkal!

2015. júl. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Most tartunk az ötödik évnél.

Engem aggodalommal tölt el mert az előző kapcsolat is eddig tartott.

Sokat màr nem vàrok el tőle. Kiismertem ennyi idő alatt.

Kezd elhidegülni az egész màr jó ideje.

Én ugyanúgy szeretem mint eddig, jó vagyok vele, de ő mégis màs irànyba tart

2018. ápr. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!