Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavar másokat ha életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar másokat ha életem első barátnőjével 5 éve együtt vagyok és más csajokkal nem volt kapcsolatom?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, 20 évesen 2 év barátság után (volt akkor barátja) jöttünk össze. Nagyon jól megvagyunk. Csók volt a maximum ami más csajokkal volt. Párkapcsolatban nem voltam mással. Engem nem zavar de a környezetünket igen. A barátaim állandóan azt akarják hogy próbáljak ki más csajokat. A nő ismeröseim meg azzal vannak elfoglalva hogy "ilyen jó pasinál szégyen az, ha nem volt több csaja". Sokan közülük meg is próbálnak elcsábítani, valami különleges meghódítandó prédának tekintenek.


Egy ideig túlléptem ezen, de már kezd problémákat okozni köztünk. Legutóbb részegen az egyik munkatársnője jelentette ki nagy társaság előtt hogy "szivesen meg...." engem. Persze ez visszajutott a fülébe és letámadott azzal hogy csak nyugodtan csináljam meg a csajt ha akarom, ő nem fog vissza ha azt akarnám. Szerintem féltékeny. Persze mindig elmondom hogy nincs oka rá.


Miért zavar másokat hogy megtaláltam elsőre az igazit? Hol voltak ezek az emberek amikor pl. motorbaleset miatt hónapokig lábadoztam és csak ő törődött velem a családomon kívül? Egy szép, csinos nő és ahelyett hogy bulizott vagy elhagyott volna, minden nap gondoskodott rólam. Miért keresnék mást helyette? Eszembe se jut. De ezek szerint manapság fura vagyok. Az a baj hogy a családomból is zavar ez sokakat. Apám mindig mondogatja hogy megbánom majd hogy hamar leragadtam, nem éltem ki magam és úgy fogok járni mint ő. Neki is anyám volt az első, aztán 34 évesen otthagyott minket egy egyetemista csajért meg hogy kiélje magát. Már évek óta egyedül van 50 évesen. Azért ezen néha elgondolkodom.



2015. júl. 23. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Jót akarnak és a saját életükből indulnak ki. Valljuk be, ritka az a pár, akik ilyen fiatalon megtalálták egymást és együtt maradtak életük végéig. Ritka de nem lehetetlen, szóval állj ki magadért, és úgy éld az életed, ahogy te akarod.
2015. júl. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha te tudod neked mi a jó, ne hallgass az ilyen hülyékre - apád is beleértve. Azért mert ő a kiéléssel mentegeti magát, attól még ugyan olyan szánalmas volt, hogy otthagyott titeket. Ez az egész kiélés egy baromság. Egyesek meghülyülnek egy adott korban és azt hiszik mindent kihagytak... de ez nem igaz, csak a fejükben van gond. Ha ilyen barátnőd van, tarts ki mellette! Gondolkoztál már, hogy megkéred esetleg a kezét? :)


24/F

2015. júl. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szép kis ismerősök!

Persze, ha tényleg "jó parti" vagy, a "nő"ismerőseid eszi a penész, hogy a barátnőd milyen jól járt veled, ezért minden eszközt bevetnek, hogy szétválasszanak titeket. Nyilván nekik sorra futnak zátonyra a kapcsolataik, így életbe lép náluk a "ha megdöglött a lovam, dögöljön meg a szomszédé is.


Jobban jársz, ha ilyen helyzetben csak magadra hallgatsz. Apád se egy megbízható ember ilyen témában.

2015. júl. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 cukimuffin válasza:
Ne foglalkozz velük , én első szerelmemmel már 4 éve vagyunk együtt sok mindenen átmentünk ami csak erősítette a kapcsolatunkat, igen mi is végigmentünk ezen h beleszóltak a magánéletünkbe, viszont úgy állunk hozzá senki más véleménye nem számít ,amíg szeretjük és tiszteljük egymást nincs semmi gond, harmóniában élünk együtt, éljük az életünket :)
2015. júl. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kiélés szerintem is hülyeség.

Az ismerőseid is azért "próbálnak ki" több nőt, mert valahol ők vágynak egy komoly kapcsolatra, még ha nem is mutatják ezt ki. Mióta világ a világ, a sok randi, a könnyű párkapcsolatok, a hosszabb párkapcsolatok, az egyéjszakások mind-mind azért vannak, hogy valahol belefussanak A nőbe/férfiba. Akivel éjszakába nyúlóan lehet értelmes dolgokról beszélni, akivel egy hullámhosszon vagytok, akinek a mosolyáért mindent odaadnál. Lehet, hogy ezek nyálas és ócska dumák, de amikor ilyet érzel, az mindennél többet ér. Mindenki vágyik erre.


Amiket leírtál, abból az látszódhat, hogy itt te vagy a lúzer, aki elcseszi az életét, pedig pont a te helyzeted a cél ezeknek az embereknek. Ők titkon vágynak arra, hogy megállapodjanak. Ők még a "próbálkozási" szakaszban vannak és ezzel nincs is probléma, viszont te egyből megtaláltad azt, akivel van esélyed a tartós boldogságra. Ez csípi a csőrüket. Hidd el, ha azt az embert, aki jó úton halad egy szerencsétlennek állítanak be, akkor ők ezzel elterelik a figyelmet arról, hogy ők is akarnak legalább olyan boldogok lenni.


Apádat pedig nem szeretném bántani, de itt nem a kiélés hiányával volt a probléma. Ha valaki húsz nővel van együtt, aztán feleségül vesz egyet, gyereke születik, apává válik, benne van ugyanúgy a pakliban, hogy megy tovább a farka után. De képzeld, van olyan is, hogy hiába első nőt vesz feleségül, még 70 évesen is kéz-a-kézben járnak.

Az ember mindig változik és meglehet, hogy a párunk nem változik velünk, elvesztjük őt, elkezd távolodni tőlünk. Persze megeshet, hogy egyszerűen nem illik össze két ember. Kettőn áll a vásár, hogy mi lesz abból, amit közösen elkezdtek kifőzni, hogyan tartják életben a tüzet, ha úgy gondolják, érdemes küzdeni a másikért. Ha bedarálnak a hétköznapok két embert és nem is törnek ki belőle, mindig a mosatlan, a szennyes, a ház-körüli teendők a témák, akkor szintén balul sülhet el a dolog. Aztán jöhet a bizonyítvány magyarázása, miszerint "nem éltem ki magam és megyek a szoknyák után" duma. Annyi de annyi oka van annak, hogy kisiklik egy párkapcsolat, hogy szinte észre se vesszük azokat az apró rossz döntéseket, amik végül elrontják. Aztán pedig nézünk ki a fejükből.


De tudod mit? Bizony érdemes ezért élni. Mert ha találkozol egy olyan emberrel, akivel igyekszel jó döntéseket hozni, akivel igyekszel megbeszélni mindent, akivel elbolondozol, akihez rengeteg jó emlék fűz, akkor ő a te embered. Persze nem könnyű sosem, de ha mindketten akarjátok a javulást és tesztek is a jövőtökért, az még közelebb hoz egymáshoz.



Lehet, kicsit elkalandoztam, de érzékeltetni akartam, hogy ezek az irigy emberek, akik le akarnak taszítani a boldogság útjáról, mind erre vágynak. Persze rengeteg munka és kommunikáció, hogy boldog legyél egy párkapcsolatban, sokan ezért "beérik" a könnyű szexel vagy éppen megmagyarázzák (pl. édesapád), de te örülj, hogy neked már most van esélyed ezeknek ellent mondani.

Ha mégsem sikerülne (mert ugye, nem minden ember illik össze :) ), akkor se csüggedj. Nagyon jó a felfogásod azok alapján, amiket leírtál, az ismerőseid a sajnálatra méltóak inkább. De hátha ők is egyszer bevallják maguknak, hogy mire is vágynak igazán.

2015. okt. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!