Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az exem viselkedéséről? 41 éves vagyok, Exem 39. A kapcs elejétől nekem pasiként stresszes volt a szex /többször nem állt fel/ alacsony volt a libidóm, ő az elején közölte, ha nem megy lép.

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem volna a kapcsolatot, ezért a két év alatt, amíg együtt voltunk mindent megtettem, hogy rendezzem a dolgot.Szedtem minden féle természetes cuccot, de nem igazán hatottak, voltam orvosnál többször. Ő folyamatosan hangoztatta, hogy így nem tudja, hogy marad-e, legtöbbször még az ágyban. Engem ez depresszióssá tett, magamat vádoltam mindenért. Próbáltam kijönni ebből, de nem sikerült. Elhagyott. Sokszor nem ment a szex és jó párszor igen. Nem tudom mit gondoljak a viselkedéséről?
2015. júl. 23. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Valószínű összeakadtál egy egoista dugógéppel nő formájában, ne sajnáld. Persze, hogy nem sikerült, mivel lenézett, lekezelt, lábtörlőnek használt.

Még csak szót se érdemel az ilyen.

Gondolom alacsony tesztoszteron szinted van, 2-es diabétesszel megtűzdelve, így persze, hogy nem megy szinte sehogy.

Helyre kell rakni, lehetőleg természetes módon, gyógyszerek nélkül. Van rá rengeteg módszer a neten.

2015. júl. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem alapvetően abban igaza van, hogy ha kevesli a szexet, nem jó ez a területe az életeteknek, akkor hosszú távon nincs értelme egymás idejét húznotok. Nem minden a szex, tény, van, aki tök jól megvan nélküle egész életében, viszont van, akinek ez nagyon fontos, olyan szinten, hogy enélkül (már gondolom, a megfelelő mennyiség és minőség nélkül) még akkor sem marad, ha egyébként minden más tök oké. Gondolj bele, jobb lenne, ha a hátad mögött idegen férfiakkal próbálná meg bepótolni ezt a hiányt? Ebből a szempontból még korrekt is volt.


Az már más kérdés, hogy ezt hogyan kezelte. Az egy dolog, hogy megmondja, neki ez fontos, és nem tudja, ha így marad, akkor ő veled marad-e egyáltalán, de hogy folyamatosan ezzel traktált, nem segített, inkább hátráltatott az ő intelligenciájáról (illetve annak hiányáról) mond el elég sok mindent. Majdnem 20 évvel vagyok nálatok fiatalabb, de ennyit még én is tudok, hogy ha egy pasinak nehezen megy az erekció, akkor szexi fehérnemű jön és orális kényeztetés, megértés, ha még ennek ellenére sem működik, és látványos öröm, ha igen. Az lelkileg mellesleg a nőt is megviseli, ha azt látja, hogy a szeretett férfi nem kívánja őt (mert mondhatsz te akármit, ez a reflexes vágy hiánya szerintem a legtöbbünknél ezt jelenti, akármilyen egyéb bajaid vannak még), ő ezt úgy gondolom, nem tudta kezelni.


Szerintem örülj neki, hogy ez kiderült, és volt ereje ténylegesen lelépni. Nem illettetek össze, már csak azért sem, mert a kapcsolat egy relatíve fontos elemében nem értettetek egyet. Ismételten: még mindig jobban jártál, mintha hetente három férfival csalt volna meg, vagy szeretőt tartott volna.

2015. júl. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy az ilyen típusú problémákat egyetlen módon lehet orvosolni: ha a nő elfogadó, megértő, toleráns, türelmes, együttműködő. Ő ennek pont az ellenkezője, tehát ő maga váltotta ki azt a problémát, ami elől menekült.

Legközelebb, ha ilyen nővel találkozol, menekülj! Olyat keress, aki veled együtt akarja megoldani a problémát, nem csak elvárja, hogy oldd meg egyedül, mert ettől még jobban rástresszelsz, és garantáltan nem fog működni.

Egyébként egy ilyen nő mellett minden pasinak problémái lesznek... szinte kasztrálja a férfiakat a viselkedésével.

N

2015. júl. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%

"alacsony volt a libidóm, ő az elején közölte, ha nem megy lép."

Nem tudom, mi a bajod. Úgy tett, ahogy mondta...

2015. dec. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!