Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van két pasi egyik a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van két pasi egyik a barátom masik meg fiú barátom és már a fiú baráttal is sokkal több van mint barátság de nem tudom eldonteni kire van szüksége kit válasszak mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várok.. Már megorulok hogy mi legyen a fiú barátom szerelmes belém én még szerelmes nem vagyok de jóval többet érzek. Mit tegyek de a barátomat akkor miért neem tudom elhagyni?
2015. júl. 23. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Dugj a fiúbarátoddal!
2015. júl. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod elhagyni a barátodat, akkor szakítsd meg a kapcsolatot a fiú barátoddal, igen szar lesz, de nem csalod meg a pasid és a fiú barát is továbbléphet.
2015. júl. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
válaszd a 2. at, ha az elsőt igazán szeretnéd nem tetszett volna meg a második, de ha becsapod az elsőt az elég gáz
2015. júl. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj ingadoznak az érzelmeim egyszer azt érzem hogy csak a másik kell es szakitok..maskor meg hogy jajj nem nem vagyok benne biztos... Es így nagyom nehéz
2015. júl. 23. 18:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Szakíts mindkettővel ès keress egy harmadikat.
2015. júl. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél be egy harmadikat a buliba, mert nem vagy elég rib**c még.
2015. júl. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is ebbe a helyzetbe vagyok.. átérzem:S
2015. júl. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Neked mi a sztorid? Lány vagy?
2015. júl. 25. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!