Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztire mi a legjobb megoldás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztire mi a legjobb megoldás? Illetve erre a faj

Figyelt kérdés

21F és 20 L .

Én vagyok a férfi.

A párommal összevesztünk, kerek perec megmondta, hogy azért nem bízik bennem, és azért látja a rossz szándékot előbb mint a jót , mert sokszor lett átverve.

Ma azon vesztünk össze, hogy ő holnap jön haza, és megbeszéltük, hogy találkozunk. Mondta, hogy átjön ő, ne kelljen vezetnem. Mondtam, hogy megyek én, ne gyere ne fáradj. Erre az volt, hogy én nem akarom, hogy ő ide jöjjön. Kiakadtam, megmondtam, hogy elegem van abból hogy mindig minden rossz, amit csinálok.

Összevesztünk, nagyon csúnyán beszélt velem, hogy undorító g.c. vagyok, meg hogy nem akar velem lenni, meg hogy ő már nem akar velem aludni.


Ezt követően, kibékültünk, bocsánatot kért. Most felhivtam, hogy holnap akkor jöjjön, kimegyek érte, erre a válasz: Én már nem akarok menni, gyere te.


Mondtam neki, hogy ne csinálja már ezt, meg rinyáltam megint egy sort, aztán mondta, hogy megy, mert dolga van, mindjárt vissza hív. Erre mondtam, rendben heló.


Írt egy üzit :

Helo? nem is akarok találkozni, haza se megyek...



Komolyan, bármit mondok nem jó. Pedig jót akarok, és nem veszi észre.. És akkor neki áll feljebb, én menjek, és puncsoljak.. Mert ő sz.rik az egészbe.


Ezt hogy kezeljem?


2015. júl. 23. 19:07
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
lemaradt a vége: Erre a fajta konfliktusra mi a megoldás?
2015. júl. 23. 19:07
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szakítàs, ès menekülès. Ő egy hisztis nő, az ilyenek maguk sem tudjàk mit akarnak, főkènt akkor ha nincs is meg az igazi vonzalom.
2015. júl. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A hisztire a legjobb gyógyszer az, ha leszarod. Ha leszarod, akkor látja, hogy nincs semmi értelme a hisztijének, belefárad és abbahagyja. Vagy szakít. Mindkettővel jobban járnál.
2015. júl. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenre az, hogy mivel ő döntésképtelen, te hozod meg a döntést helyette, persze csak akkor ha nem a legjobb tanácsot fogadod meg és szakítasz vele, mint ahogy az 1. javasolta.
2015. júl. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, ezen lehet-e segíteni. Nekem személy szerint nem lenne türelmem hozzá.

Ha viszont te meg szeretnéd próbálni, akkor azt javaslom, ne menj bele a játékba. Ne "rinyálj", mondd meg neki egyértelműen és tömören(!), hogy fontos neked, de nem hagyod, hogy úgy bánjon veled, mint egy darab sz*rral, ne rajtad töltse ki minden feszültségét. Ha konkrét baja van, mondja meg, de ilyen kis dolgokon összeveszni kár. Döntse el, akar-e veled lenni, mert te nem tudod biztosan. Te mindenesetre azon lennél, hogy összejöjjön, de ehhez ketten kelletek. Kb. ennyi. Ha értelmesebb a lány, akkor felfogja, ha nem, akkor a te döntésed, hogy elviseled-e, ha nem változik.

2015. júl. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én kinevetném. "Jól van, drágám, akkor maradj ott." "Igazad van, nem akarom, hogy gyere, mert a szeretőim még itt vannak."
2015. júl. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Nőként mondom,hogy ha van eszed,ezt nem viseled el tovább!Oké,nekem is vannak dolgaim,de szerintem ez túlmegy egy tűrhető határon.Kifogtál egy vérbeli hisztis pi...át.Szerintem soha nem leszel mellette boldog.

Amúgy én a helyében inkább megbecsülnélek!Rám többnyire szartak,és hiányzik,hogy valaki egyáltalán felajánljon olyasmit,hogy drágám,nem kell jönnöd,majd én megyek hozzád!A csajod egyszerűen hülye.Csak össze kéne zárni az én volt futó kapcsolatommal,aki egy igazi tahó.Ő biztosan útba igazítaná a csajt.

2015. júl. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen ! Nagyon rendesek vagytok , megfogadom a tanacsokat es a sarkamra allok .
2015. júl. 23. 21:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Néha az ilyen hisztisek úgy érzik hogy szeretnék ha harcolna értük a párjuk. Lehet hogy valami ilyet akar kiprovokálni nálad, mert nekem nagyon úgy hangzik.
2015. júl. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én ilyen helyzetben elmegyek oszt beverek egy sört. Mindig működik.
2015. júl. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!