Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi változott? Ha nicsen baj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi változott? Ha nicsen baj, miért érzem azt hogy valami nem stimmel?

Figyelt kérdés

Szeretnék így ismeretlenül is tippeket, vagy véleményeket kérni Tőletek.

Tudom, hogy így nehéz ezt megítélni, de én nagyon féltékeny tipus vagyok és bevallom-picit paranoiás is…de nem tudom,hogy hányadán állunk egymással a kapcsolatban a párommal.

Nos mi 11hónapja vagyunk együtt, kb.3hónapja együtt is lakunk (nálunk ,mivel egy nagy családi házunk van így az emelet csak kettőnké)

Én 23éves vagyok, a párom pedig29.


Már a megismerkedésünk elején is nehezen indultunk,mert nehezen szoktunk össze…amolyan „2dudás egy csárdában” páros vagyunk. Mindkettőnk emberére akadt, ha vita van nehezen engedünk-mind a mai napig…szóval voltak afférfok,hisztik, stb. de HAZUGÁS és MEGCSALÁS SOSEM. Mindent megoldottunk végül, mert szerettük egymást.


Mára ugye jobban összeszoktunk, mindketten változtunk, Ő nyugodtabb, jobban figyel a szavaira, és én sem vagyok házisárkány 

DE nagyon féltékeny típus vagyok…SOSEM adott okot rá, de nekem már az a gyanús, hogy ez túl tökéletes így. Szóval nehéz elhinni,hogy nem hazudik,nem ver át stb.

De ugyanakkor,ha bármi olyan tesz, vagy mond vagy változtat bizonyos-eddig megszokott dolgokban, én már azonnal megcsalást látok benne…

Pl. A szexben mindig változó az intenzitásunk és a vágyunk is, van hogy fáradtak vagyunk, és csak heti 2alkalom jut, van hogy 4-5. Van hogy mocskosabbak-keményebbek van, hogy szerelmeskedünk…változó.

De tegnap pl. kicsit durvább volt érintésben is (élveztem,de fura volt) és új technikákat mutatott.

Azonnal bepörgött az agyam,hogy lehet egy MÁSIKKAL ezeket csinálja…?

anno azt olvastam,hogyha ilyesmi van, az gyanús…ebből mennyi igaz?


Vgay pl. extra sértett leszek, ha pl. azt mondja finoman,hogy „Hűűha, miez a frizura??”(ilyenkor általában felvan tűzve a hajam és ez burkoltan a nem tetszését jelenti”-nem mondom ki, de egyből agyalok hogy MÁS szebb, azért fikáz engem?

Vagy pl. ha fáradt és kedvetlen vagy csak rám bámul azonnal arra gondolok, hogy vajon lelkiismeret furdalása van,mert pl megcsalt és nemtudja hogy mondja el?

Illetve van 1-2 rosszindulatú ismerősünk ,akik nem szívesen látnak minket együtt…és pl. az én egyik srác haverom multkor behazudta nekem,hogy a párom valami csajjal volt itt meg itt és ő ezt látta, eközben a párom konditeremben volt, amiről tudtam is, de kicsit elbizonytalanodtam. Mire a párom megsértődött,hogy nem bízok benne…


Szóval a féltékenységem miatt előfordult már,hogy belenéztem a telefonjába és számítógépébe, de sosem találtam semmit…mégsem tudok nyugodni és egyre jobban azt hiszem hogy megcsal, s csupán azért nem találok semmit,mert jól titkolja.

Ő már unja ezt a témát, azt mondja sosem csalt meg és nem is fog…de nekem ez nem elég..


Pl. van egy haveri bandája, akikkel mostanság nemigen találkozik…de tegnap hívták éjszakai fürdőzésre, de nem ment. De pl. rosszul esik,hogy csak őt hívják, engem nem. 1x találkoztam velük, azóta nem…de nekem ez a kiközösítés rosszul esi. Mondtam páromnak is, azt mondja ha megy ugyis velem megy, de erre is érzékeny vagyok. Mindent magamra veszek.


Meg olvastam a neten,hogy ha a pasi megcsal,akkor vagy nincs kedve hozzánk vagy pont hogy extra kedves.. Nos előfordul,hogy Őnem bújik annyit, máskor meg igen


Szóval nem tudom mi van…

Mindig azt érzem hogy már elveszítettem, és rég nem „az enyém”…mintha lenne egy 3.

Mondtam ezt neki…azt mondta szeret,sőt jobban kötődik hozzám,mint anno az elején, de a napi rutinban és az együttélésben az ember nem ér rá mindig a másikat babusgatni, de Ő attól imád .


Nem értem…ha nincs baj,vagy nincs bizonyítékom, akkor miért vannak ezek a rossz érzéseim???


Mindig azt mondják,hogy az ember megérzi,ha megcsalják...de hiába minden...semmi gyanús...semmi bizonyíték...mégis érzem,hogy valami változott...valami nincs rendben.

Mintha csak eröltetné a szerelmét irántam,vagy nem akarna...de ezzel meg ellent mond,hogy úgy vette ki pl. a szabadságáthogy együtt tudjunk lenni...nem értem....


2015. júl. 25. 10:51
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Régen is eszembe juottak néha ilyesmik,de ezek már api szinten vannak manapság...legyen szó a szexről..a programokról...egy-egy megszólalásról...mindig félek hogy átver.


Múltkor pl. voltunk nyaralni a balcsin kettesben és siófokon kint voltunk a Beach house-on, ott valami kemény régi zene szólt..mondta hogy a klubokat nem szereti, Ő abból már kinőtt, de azért ha ilyen zenét hall, akkor hiányzik neki a fiatal bulis korszaka...de amióta velem van nem jár elbulizni, sőt a haverokkal sem nagyon lóg...inni meg főleg nem iszik. De rettegek, hogyha elmenne bulizni, biztos megcsalna (hiába mondja,hgy nem),mert trégen volt 1-2 egyéjszakása, amikor fiatal volt....és félek,hogy rámun vagy bármi...


AZ elején attól féltem, hogy nem elég komoly a kapcsolatunk,és azért fog félremenni,mert még nem szoros a kötelékünk és nem veszi komolyan.

Manapság meg attól félek,hogy beleszokott a jóba...és megunt, vagy keres valaki izgisebbet.


AMugy pl. nem igénytelenedtem el, edzek, diétázom, csinos vagyok,ápolt,igényes...stb.


Múltkor azt mondta elege van a fétékenykedésemből (ok nélkül) fejezzem be,meg a hisztit is. És rettegés helyet inkább tegyek azért,hogy ne akarjon mást...

Oké, ez IGAZ, DE HOGYAN TEGYEK AZÉRT,HOGY SOSE AKARJON MELLETTEM MÁS NŐT???


Bocsi, hosszú lett :(

2015. júl. 25. 11:00
 2/14 Költőnő? ***** válasza:
100%
ez belőled jön ez a te hülyeséged, magaddal van bajod, ezzel ő nem fog tudni mit kezdeni csak te.
2015. júl. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, nem olvastam végig, mert egyszerűen a felétől már nem bírtam.. annyi erőlködést látok benned, hogy az valami szörnyű. Olyan szinten magadhoz akarod őt láncolni, hogy pont ezzel fogod eltaszítani. Ajánlom, hogy keress fel egy pszichológust, vagy gyorsan változtass magadon, a gondolkodásmódodon mert ez így elviselhetetlen.
2015. júl. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Interferencia ***** válasza:
Új Költőnővel megint egyet kell értsek. Ez önismereti/értékelési probléma a részedről.
2015. júl. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Költőnő? ***** válasza:
új Költőnő...?
2015. júl. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Önértékelési gondjaid vannak, ez a féltékenység oka. Most nem egyedi esetről van szó, te állandóan az vagy. Először magadban kell rendet rakni, hogy ne mérgezze meg a kapcsolataidat. Ettől függetlenül nem tudom, hogy megcsalt e vagy nem.
2015. júl. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Ez már valóban kóros féltékenység, ahogy írod paranoiás vagy, nem is ici-picit. Nagyjából két választási lehetőséged van, vagy elüldözöd ezt a (és minden további) pasit magad mellől, vagy szakember segítségét kéred ahhoz, hogy rendet tegyél a fejedben. Dönts belátásod szerint!
2015. júl. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

oké, velem van a baj.


De a fő kérdés és ami bánt, az az amit az utolsó előtti is írt.

HOGY VAJON MEGCSALT-E? ÉS HA NEM TALÁLOK SEMMIT MÉGIS HONNAN JÖHETEK RÁ,HA VAN VALAKIJE??? OLYAN NINCS HOGY VALAMIN NEM BUKIK EL

2015. júl. 25. 11:39
 9/14 Költőnő? ***** válasza:
100%
basszus ha nem tudsz bízni, ne legyél kpcsolatban. Nem fogod fel, h betegese állsz hozzá ha jogos, ha nem?!
2015. júl. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a beteges (paranoid) féltékenység pont arról szól, hogy tök mindegy, találsz-e bizonyítékot, vagy sem, soha nem fogsz megnyugodni, mindig ott lesz a hátha, illetve minden "bizonyíték" lesz a számodra, ha elutasító, akkor azért, mert megcsalt, ha kedves hozzád, az azért mert megcsalt, és bűntudata van, ha nincs szex, azért, mert megcsalt, ha van szex, akkor azért, mert azt a másik nőnél tanulta...

Hidd már el, hogy veled van a baj, és segítségre lenne szükséged!

2015. júl. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!