Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kapcsolatotok évek múltán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolatotok évek múltán milyenné fejlödött? Milyenek voltak a hétköznapok?

Figyelt kérdés
4 éve vagyok a párommal,én vagyok a nö(24).A szex gyakorisága,az összebújások,az apró meglepetések gyakorisága mennyire csökkent le?Már kezdem érezni h párom szeret de viszont valahol olyan természetessé váltunk egymasnak a hetköznapokban.Néha olyan semilyennek érzem magunkat.Néha olyan érzés fog el mintha csak a lakotársam lenne :) ha párkapcsolatban vagy és több éve tart letudnád irni mégis milyen a kapcsolat,mennyire intenzív?Érdekelne h más kapcsolat is egy idö után megszokássá valik?
2015. júl. 25. 11:37
 1/2 A kérdező kommentje:

Kicsit rosszul fogalmaztam,tudom h a párom szeret de viszont valahol olyan természetessé váltunk egymasnak.

Én még ugyérzem mindig rajongok érte,és néha elnézem és csodálom és szerelmes vagyok belé még mindig. :) Tudom h egyszer átalakul szeretetté de az milyen lesz?

2015. júl. 25. 11:41
 2/2 anonim ***** válasza:
Én még csak egy éve vagyok együtt a barátommal és csak nyáron van itt nálam állandóan, de már most is kezdem érezni, hogy neki tök átlagos dolog az hogy vagyok neki, nincs kedve szexelni, nem ölel át amikor elalszunk, nem puszilgat, csókolgat. Csak vagyunk, és ez nagyon rossz, pedig tudom hogy szeret, csak már nem vagyok annyira érdekes újdonság.
2015. júl. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!