Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék hogy viszanyerjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék hogy viszanyerjem?

Figyelt kérdés
a baratommal lassan 4éve vagyunk együtt 3, 5 éve együtt is élünk viharos volt sokszor a kapcsolatunk de mindig megtudtuk oldani a problémákat.. mind ketten makacs természetüek vagyunk valószínűleg itt kezdődtek a gondok .. szoval múlt hét pénteken besokalt azt mondta elege van az egészből hogy ennyit csesztetem nemhagyom levegőhöz jutni nembiztos hogy szeret aztán hétvégén úgy tűnt minden megoldódik és ad egy uj esélyt hogy renbe hozzuk a dolgainkat hétfőn egyre turelmetlenebb voltam teljesen rá voltam fuggve hogy még pedig döntse el mit akar mert nem tudok igy élni valószínűleg ezzel vaditottam el az örökös rinyalasommal és hisztivel aztán keddre mondta menyjek el a csaladomhoz legalább hetvegeig hagy legyen egyedül és tudjon gondolkodni haza is jöttem igem ám de nembirtam hogy ne keressem attol hogy nem talalkoztunk kerestem hivtam irtam neki h szeretem megtudok változni adjon esélyt rá . aztán tegnap haza mentem a közös othonunkba hogy beszéljünk azt mondta hogy nemakarja meg hogy nem szeret már ugy másik szavaban hogy nem volt elég 3nap és hétvégén még gondolkodik látom rajta hogy boldogtalan ő is én napok óta csak sirok és teljesen tanácstalan vagyok már. mondtam neki ez a 4év megerdemelne egy végső esélyt és ma azt mondta hogy a büszkesége nem engedi meg és hogy ez a gondolat elhatalmasodott rajta. nemtudom hogyan kaphatnam visza? nekem ő jelent mindent nagyon szeretem
2015. júl. 25. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Tedd fel lóversenyre!
2015. júl. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez nem kapcsolat már,ez egy rakás szar!Te meg egy halom f..st akarsz visszakapni.Szerintem nem éri meg strapálnod magad.Ez a hajó sajnos már elúszott.
2015. júl. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Annyira szereted, hogy 4 éven át b_szogattad. Neked ez a szerelem?
2015. júl. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ha 4 éven át baszogattam volna már rég elhagyott volna . és szeretem ugy érzem van értelme várni és küzdeni
2015. júl. 25. 14:00
 5/11 anonim ***** válasza:
Úgysem változnál...amint visszakapnád és tudnád ezt akkor ugyanúgy viselkednél vele.
2015. júl. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És az, hogy te szereted édeskevés, ha ő már nem szeret téged.
2015. júl. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem viselkednék ugy borzasztoak ezek a napok nélküle szinte belebolondulok nem telik ugy el egy perc sem hogy nem rá gondolnek multheten meg az előtt minden reggel odabujt mellem és azt mondta nagyon szeret mielőtt elment dolgozni és most hirtelen kiábrándult kibukott
2015. júl. 25. 14:11
 8/11 anonim ***** válasza:
ezt már ismerem, van valakije.
2015. júl. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nincsen senkije erre a nyakamat ramernem tenni!
2015. júl. 25. 14:20
 10/11 anonim ***** válasza:
3,5 évnek elégnek kellett volna lennie, hogy változz..már késő bánat
2015. júl. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!