Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan nagy baj az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy baj az ha dolgozni akarok?

Figyelt kérdés

A férjem elég jól keres,vígan elélünk az ő fizetéséből,de nekem ez így nem jó,én is dolgozni szeretnék hogy letegyek valamit az asztalra,ne a férjem pénzéből kelljen mindent vennem,de ő meg aztmondja hogy amíg ilyen jólkeres és megadatik a lehetőség addig nem fogja engedni hogy dolgozzak,vezessem a háztartást és foglalkozzak a gyerekkel de könyörgöm a gyerek délelőtt amíg iskolába van én is addig dolgoznék csak nem egész nap,itthon meg megöl az unalom hogy csak az a dolgom hogy mossak,főzzek,porszívozzak

Most is ezen vesztünk össze,ő meg nyugodtan lefekszik aludni....

31/N



2015. júl. 25. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Neki ez presztízskérdés. Tulajdonképpen szolgáltatásnak érez téged, te vagy neki, ő pedig kifizet érte. Szerintem dolgozz, ha tényleg szeretnél, sokkal többre való egy olyan nő, aki dolgozik (még ha nem is keres vele sokat).
2015. júl. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Had aludjon. Végre jön egy kis enyhülés én egy hete nem birok aludni...
2015. júl. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nincs valami hobbid, amit lehetne otthoni munkaként is csinálni, mondjuk vállalkozásban (mint pl. a varrás)?

A férjednek nincs igaza.

2015. júl. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Mumusan ***** válasza:
100%
Eleinte csinálj kis időtöltős tutyi-mutyi munkát. Avonozás pl. Arra nem hiszem hogy munkaként tekintene...aztán szép lassan elintézhetsz egy lightos heti egy-két alkalmas besegítést....aztán napi 4 órás...és így tovább. A Férfiak makacsok, a nők meg szép csendben kell hogy szelidítsenek :) 28N
2015. júl. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem baj, sőt! Jó, ha nem szorulsz rá anyagilag.

Az viszont már annál furcsább, hogy annyi kreativitás nem szorult beléd, hogy ezidáig csak a házimunkát végezted, meg vártad haza a családot, semmi hobbi, semmi program, semmi érdeklődési kör, esetleg tanulás. Általában az emberek ilyenkor arra törekszenek, hogy otthon is hasznosan töltsék az idejüket.

Na, de mindegy.

Szerintem mindenképp menj el dolgozni, otthon úgysem bírnád sokáig, mert nem tudod hasznosan eltölteni az idődet. Esetleg először 4 órában próbáld meg, de ahogy gondolod. Olyan meg nincs, hogy a férjed nem engedi. Nem vagy a tulajdona.

2015. júl. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen végzettséged van, de ha egy olyan amit te csak évek kemény munkájával tudtál elérni, akkor mond meg neki, hogy nem azért tanultál, hogy ezt tedd. Neki is jobb lenne. Amennyiben milliárdos és Ferrarival járkál akkor hagyd a francba, de amíg lehet még nagyobb célokat elérni együtt akkor ezt is kérdezd meg tőle, hogy nem szeretne-e nagyobb házban lakni mondjuk.
2015. júl. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Két szakmám is van,könyvelő és a amikor elkezdtem könyvelőként dolgozni levelezőn megcsináltam a matek-fizika tanárit
2015. júl. 26. 10:04
 8/11 anonim ***** válasza:

Nah, mond meg neki, hogy szeretnél óraadó lenni. Bármelyik iskola azonnal adná eléd a papírt fizika szakkal a kezedben, de nehogy valamilyen cigány iskolába menj be, mert oda én se engednélek el.

#6os voltam.

2015. júl. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ő szereti, ha függő helyzetben tart, neked ez nem jó. Mondd meg neki ezt, valószínűleg a kapcsolatotok próbája lesz, de én mindenképp mennék dolgozni a helyedben.
2015. júl. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Legyél magántanár, mert ebből a 2 tantárgyból mindig keresnek a diákok plusz segítséget!
2015. júl. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!