Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti engednétek a barátnőtöknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti engednétek a barátnőtöknek hogy megengedje a legjobb barátjának akiről tudja hogy szerelmes belé hogy ölelgesse?

Figyelt kérdés
Ez megcsalásnak számit? Szerintem ő nem érez semmit a srác iránt.
2015. júl. 25. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ölelgesse az apja f_szát, de ne a barátnőmet.
2015. júl. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Úgy érzem, hogy a te barátnőd kérdezte ezt tőled. Vagyis ő már megengedné, hogy ölelgesse, csak te voltál kérdéses. :P


Akkor szerintem hagyjad hagy ölelgesse csak a r'bancot, találsz magadnak normálisabb lányt.

2015. júl. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

csajszik, pasik jönnek- mennek, a barátok megmaradnak.

szerintem te alacsonyabban vagy a piedesztán. sok pasi, csajszi azt gondolja csakmert szexel avalakivel már fasorba sincsenek a párjuk barátai haverjai...pedig könnyen lehet ők még akkor is ölelkeznek amikor nektek már a neveteket is elfelejti a jelenlegi párotok

2015. júl. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megengedném. A gázcsapot neki.
2015. júl. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az egyetlen ok ami miatt nem akadtam még rá ki hogy nemrég szakitottunk egy napra azért mert elvileg tul féltékeny vagyok
2015. júl. 25. 23:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Én engedném, ha nem ad okot arra, hogy féltékeny legyek és nem kettesben ölelkeznek az ágyon órákig akkor tegye. Ha eltiltod csak rosszabb lesz, ha meg akar csalni úgyis megcsal és nem fogod megtudni (ill nem tőle fogod megtudni)
2015. júl. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!