Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez? Pszichésen hat rám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez? Pszichésen hat rám?

Figyelt kérdés

Először is, nem kamu.


Volt egy barátnőm, aki nem volt egy szépség... ápolt lány, csak egy kicsit duci és csúnya.

Undorodom tőle,többször is rémálmom volt vele...de komolyan, az éjjel azt álmodtam, hogy egy kigyúrt állat lett és nekem támadt, amiért elhagytam.Hülyén hangzik,de eléggé ijesztő volt álmomban.:D

Szégyellem, hogy vele voltam, főleg mikor felhozza valaki a dolgot.



2015. júl. 26. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebben semmi különleges vagy furcsa nincs számomra. Mondhatjuk normálisnak is, manapság ez úgyis csak egy fogalom, ami elkülöníti a nagy tömeget a különleges emberektől.
2015. júl. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, mindenki máshogy reagál, ha ekkora trauma éri a szervezetét.
2015. júl. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is ismertem egy ronda lányt, 3 hónapig de még csak szex sem volt egy marok marcsa vagy torkozás semmi. ezért a szakítás és a vele járó kellemetlenség se volt olyan vészes. párszor felállt viszont miközben smaciztunk és a markoltam a seggét. De ez vele járó veszteség.
2015. júl. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kellett neked olyannal játszadozni,aki nem jön be...pff...így jártál! :-)
2015. júl. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!