Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ha megtudnátok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha megtudnátok hogy akivel nemrég összejöttetek sráccal mégsem annyira tehetős mint hittétek - dobnátok?

Figyelt kérdés
Kor: F21 L20
2015. júl. 26. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ezért jöttek veled össze, akkor nyilvánvaló.
2015. júl. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mumusan ***** válasza:

Az hogy lehet hogy nem veszem észre hogy mennyire tehetős vagy sem? Amíg nem én tartom el huzamosabb ideig, addig lesz@rom hogy mennyit keres.

De hogy hazudik, és úgy állítja be magát hogy kőgazdag, akkor vessen magára.

Hozzáteszem hogy velem ilyen Sosem történt mert nem mozgok gazdag közegben.

2015. júl. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Simán. Pénz nélküli pasi a szememben nem ember.
2015. júl. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

persze hisz az is elfogadott ha részegen összeszedsz egy bányarémet -mert egész megtévesztően ki tudta magát sminkelni- valami bárban és rájössz hogy mégse annyira szép mint hitted akkor dobod


vagy csak megtetszik ahogy a szép hosszú szempilláit rebegteti de aztán kiderül hogy le tudja őket venni mert csak mű az egész ez egyértelmű válóok


az más kérdés hogy általában a normális emberek nem ilyen szempontok alapján választanak párt


vicces lenne kötelezni az ilyen sekélyes párválasztókat hogy a választottjukkal maradjanak akkor is ha elcsábítási tulajdonságuk nem teljesen valós volt :)

2015. júl. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Urak!

Döntsétek már el, hogy barátnőt kerestek, vagy k**vázni akartok.

2015. júl. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, hogy mennyire tehetős a srác, akivel összejöttem, de ha a barátjától kölcsönkért BMW-vel akar villogni, vagy havonta egyszer eljátssza az én lenni görög diplomat-ot, akkor dobnám.
2015. júl. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
A kölcsönkért BMW még oké, de görög diplomata? Tuti repülne, én nem fogok hitelt adni senkinek :D
2015. júl. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most jártam úgy másodszor, hogy sokkal kevésbé volt tehetős a srác, mint a foglalkozása alapján gondoltam volna. Az első esetben konkrétan szegény volt, az több, mint két évig tartott, és nem én szakítottam. A mostani 10 hónapja tart, és imádom.
2015. aug. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha kiderülne, hogy csak eljátszotta a tehetősségét, kivágnám mint a macskát. nem az anyagi helyzete miatt, de nekem ne hazudozzon.
2015. aug. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!