Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Borzasztóan összekaptunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzasztóan összekaptunk a barátom családja előtt, szakított velem, de újra kezdtük. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
A családja mindent rendbe szeretne hozni köztünk. Először én is megpróbáltam, mert szeretem a fiút, aztán belenyugodtam és akkor ő megkeresett, hogy ha változtatunk talán menni fog tovább...beleegyeztem, de úgy érzem eltűnt a szerelmem iránta. Folyton a fejemben hallom a bántó szavait, hogy meg sem hallgatott pedig én ezek után is igen őt. Beszélni sem törekedek már, úgy vagyok vele, hogy ha hív jó, ha nem akkor nem probléma. Nem tudom, hogy bízzak abban, hogy minden rendben lesz miután így bánt velem. Legbelül szeretem, de nem tudok felejteni, félek mikor jön elő újra ez az énje...Szakítani kellene, de képtelen vagyok rá. ..
2015. júl. 27. 15:25
 1/7 anonim válasza:

Bántott/megalázott mások előtt, vagy csak egy hevesebb vita volt?

Ha fizikai bántalmazásig/megalázásig fajult a dolog, akkor mihamarabb lépj ki ebből a kapcsolatból.

Ha nem, akkor még van remény, de nagyon nem jó jel, ha félsz tőle.. :(

2015. júl. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi volt a probléma, de ha nem valami brutális (többszöri megcsalás, verekedés, stb.), akkor adj egy kis időt még magatoknak, a komolyabb problémákat nem egykettőre heveri ki az ember.
2015. júl. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fizikailag sohasem bántott, inkább hevesebb vita volt, bár számomra eléggé megalázóan beszélt. Igaz volt benne rengeteg ital ( nem szokott ennyit inni) plusz az édesanyját a mentő vitte el egy baleset miatt és ágyhoz kötött lett. Mindez pár óra alatt érte őt. Mindenki szerint ezt a fájdalmát vezette le azzal hogy így viselkedett. De szerintem ez egyáltalán nem helyes és normális dolog,hogy egy olyan dologért tesz felelőssé amelyért nem vagyok hibás, sőt még a helyszínen sem voltam...már akkor is mondtam, hogy mindenben támogatom, és majd ha lenyugodnak a kedélyek beszélünk, de inkább szakított. Csak azt nem értem, hogy miután kijozanodott miért akarta folytatni, ha azelőtt a cuccait követelte és megalázott...próbálom a történtekre fogni a viselkedését , de úgy is fáj.
2015. júl. 27. 15:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy ittas embernek gyakran fingja sincs arról mit beszélt korábban....főleg ha alkalmi piás.

Rosszkor voltál rossz helyen, Rajtad vezette le a bánatát.

2015. júl. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mióta tart a kapcsolat? Mennyi idősek vagytok? Miket mondott neked pontosan? Ezeket először jó lenne tudni :)
2015. júl. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Miből eredt a vita?
2015. júl. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Egy éve tart a kapcsolat , én 18 vagyok, ő tölti a 20 évet. :) A vita egyrészt a balesetből eredt, miután lenyugodott mondtam valamit az exemnek, hogy tudnae segíteni a barátomnak, mert ki van borulva ( ők barátok voltak, míg össze nem jöttünk ) és ekkor vette kezdetét a kiabálás, veszekedés. Ő nagyon féltékeny az exemre, és félt engem tőle, mert sokszor bántalmazott, úgy, hogy ő szedett ki a kezei közül. Azt értem, hogy csak nem szeretné, ha bajom esne és zavarja az exem zaklatása, de meg sem hallgatott , hogy csak azt kérdeztem meg hátha tud segíteni, mert kiskoruk óta barátok voltak. A beszélgetés max. öt percig tartott, sőt közel sem mentem hozzá és pár méterre voltam a barátomtól.

Sok csúnya dolgot mondott, takarodj, menj a fas.ba, stb. Meglepő volt , mert életében egy rossz szót sem szólt hozzám . Azóta sem csak azon az egy napon. A családtól elnézésüket kértem még aznap a viselkedésért és mondtam, hogy többet nem fogom zavarni őket. A családja beszélt vele és velem is, hogy nem adhatjuk fel és ha baj van rájuk számíthatunk.

2015. júl. 28. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!