Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek ha megbántottam?

Figyelt kérdés

Sajnos tegnap este mikor lefeküdtünk elgurult gyógyszerem, beszélgettünk egy ismerősről kinek volt egy nem kívánt terhessége, és hogy milyen felelőtlenek stb. Tehát szóba jött a fogamzásgátlás, terhességi teszt. A beszélgetés tesztes részénél szóba jött hogy én mennyire értek hozzá, mondom igen mert az exemmel kellett egyszer csinálni. Mire ő felhördült hogy lehetünk ennyire felelőtlenek mert hogy mennyi megoldás van stb, erre én annyit mondtam hogy nyugi nem lett pozitív meg amúgy is használtunk óvszert, később tablettát. Amióta ez a beszélgetés lezajlott rohadtul haragszik rám, hogy ilyet merészeltem mondani. Amint kimondtam meg is bántam, de nem tudom nem megtörténté tenni. Szerintetek mit tudnék tenni? Nagyon szeretem őt! Az exem már egyáltalán nincs a képben!

3 hónapos a kapcsolat, de szeretnék többet.

22/F



2015. júl. 27. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg neki még nem késett annyit, vagy nem kellett izgulnia hogy terhes lehet-e. Szerintem ő még életében nem csinált tesztet és szerinte ez csak azzal lehet egyenlő h egyáltalán nem is védekeztetek és azért kellett.

Nos, ha nem így volt, akkor nem felelőtlenségről van szó, és teljesen normális amit csináltatok. Ezt magyarázd el neki finoman, hogy ugyan nem volt okotok aggódni, mert védekeztetek, de biztonságképpen tudni akartátok.

Ha pedig tényleg felelőtlenül voltatok együtt, akkor meg azt emeld ki h szerencsére nem történt baj és ez egy jó tanuló lecke volt neked is.

2015. júl. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos ez volna a könnyebbik dolog, de nem ezzel van problémája, hanem azzal hogy én mertem az exemmel való szexuális életünkről szót ejteni, tehát az ex-szel van itt a probléma, nem képes őt kiverni a fejéből, azt hiszi hogy még nem tudtam magam túltenni rajta.. De én már csak és kizárólag őt szeretem!
2015. júl. 27. 16:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Majd lenyugszik, ha komolyan akar tőled valamit, ezen ne aggódj. Esetleg első kapcsolata vagy neki? Valamiért bizonytalanabb magában, mint kéne. :)

"Véletlenül" hozd szóba olyan formán, ha adja magát a téma, hogy az kerekedjen ki belőle, vele mennyivel jobban érzed magad, mint exeddel. Önbizalom növelésben sokat segít. Viszont ha nem adja magát ilyesmi, akkor ne erőltesd a témát, mert abból meg az jön le, hogy csak róla tudsz beszélni. Finoman, majd elfelejti. :)

2015. júl. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!