Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kevés együttlét miatt panaszko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevés együttlét miatt panaszkodunk mindketten, mégis inkább haverekkel lóg. Valaki érti?

Figyelt kérdés
Viszonylag ritkán (heti 1-2alkalommal) tudunk együtt lenni, ezt mindketten keveseljük. A szokásos okok miatt: valamelyikünknek tanulnia kell, fáradtak vagyunk, edzés, esetleg buli van, haverekkel sörözés, stb. Mégis mikor feltevődik a kérdés hogy ma velem tölti az estét vagy a haverekkel, kifejti hogy neki ma muszáj kocsmáznia, és ezt máskor nem lehet mert reggel meló és nem fog tudni felkelni. Én megértem hogy nem lehet állandóan kettesben gubbasztani a lakásban, és nem is ezt szeretném de nem értem hogy ha szerinte is kevés a heti 1 alkalom, ilyenkor miért megy mégis inkább kocsmázni?
2010. márc. 6. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a közös programokkal próbálkozzatok. Miért nem mész velük kocsmázni?
2010. márc. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már most nem bírja ki veled ezt a heti egy-két alkalmat, akkor mit gondolsz az ilyen kapcsolat alatt.
2010. márc. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ő is "panaszkodik" (a szájával), hogy keveset találkoztok, de ha választania kell, nem Téged választ, és ha jól veszem ki, még csak el sem hív? A szavak számítanak többet, vagy a viselkedés, a tettek?
2010. márc. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

mindig hiv ha megy valahova, most is hivott.

csakhogy nem mindig van kedvem menni, unok 5 eve ugyanabban a fustos kavezoban ucsorogni,ugyanazokkal az emberekkel. a fust miatt sincs nagy kedvem menni es per pill anyagilag sem allok jol, jovo heten indulok kulfoldre es nagyon sporlasban vagyok. es minthogy elrontsam a hangulatot es cibaljam haza mikor o meg maradna, inkabb nem megyek.


amugy jol vagyunk egyutt, a szex is jo.


ami a kozos programot illeti, az ilyen esteken a fustos helyen uldogelesen kivul nem sokmindent lehet csinalni (a mozi remes allapotban van, korizni mar nem lehet, csak setalni a hidegben nem valami kellemes, szorakozohelyre szoktunk jarni de ritkan)

2010. márc. 6. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!