Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a hatterben h ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a hatterben h ennyire osszezavarodott? Van esej ra hogy folytassuk ezt a kapcsolatot? Valaki meg erzett igy? Es mi lett a kapcsolat vege?

Figyelt kérdés
A baratnommel harom honapja vagyunk eggyutt!De most az erzelmei ossze vannak zavarodva es ugy erzi h nem szeret de kotodik hozzam es hianyzom neki!!Idot kert azomban csak par napot!Nagyon beleszerettem ebbe a lanyba es nem akarom elvesziteni!!

2015. júl. 27. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek nem jó jelek,szerintem le akar pattintani.Vagy mert más került a képbe,vagy mert nem szerelmes.Ez az időkérés is gyanús.Kicsit hanyagolnod kéne,akkor kibukna,mennyire érdekled,vagy sem.
2015. júl. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
En is gondoltam arra h hanyagoljam kicsit es egyaltalan ne beszeljek vele es keruljem ..de felek hogy felreertene es azt gondolja majd hogy egyaltalan nem erdekel!Azomban nem kerult senki mas a kepbe ezt biztosan allithatom!Azt mondja hogy erzi hogy szeret de nem tudja eldonteni hogyha szerelmes belem!!Es neha erzi hogy igen de tobbszor nem!
2015. júl. 28. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!