Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én megértem az itteni csajokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én megértem az itteni csajokat, ti nem?

Figyelt kérdés

Ráírtam egy pár fiura, akik véleményt kértek itt magukról.

A csúnya szó nem kifejezés rájuk...:D

És akkor itt nyomulnak egész nap...ha leírod az "L"betűt,20 privát a minimum.:D

Nehéz lehet nekik.:)



2015. júl. 27. 22:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Nem minden férfi ronda itt. Ahogy én sem. Sőt, eléggé jóképű vagyok.
2015. júl. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Így van az élet kemény. Nem mindenkinek adatott meg, hogy élvezhesse. De ezt miért úgy tálalod mint valami vicces dolgot? Legalább ne legyél már ennyire érzéketlen. Inkább örülj, hogy neked megadatott.
2015. júl. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Na igen, mi pofátlanul jóképű srácok nem küldözgetjük csak úgy a képeinket. 27/F
2015. júl. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Érthető módon inkább azok kérnek véleményt magukról, akik bizonytalanok a kinézetükkel kapcsolatban. Persze vannak olyanok, akiknek tényleg nincs okuk panaszkodni külsejükre, mégis véleményt kérnek, de az ilyenek általában csak egót akarnak ily módon gyűjteni.
2015. júl. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én fiu vagyok.:)
2015. júl. 27. 22:07
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

Mások által én is jóképűnek mondott pasas vagyok, de én nem is nyomulok itt egész nap, max röhögni járok fel, mert olyan kérdéseket meg válaszokat ínak ki, hogy néha sírok a nevetéstől. :D


Ismerkedni meg végképp nem itt ismerkedem, azt a való életben teszem, valós lányokkal.


26/F

2015. júl. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
:)
2015. júl. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
11%
Íme egy igazi retardált kretén...
2015. júl. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21%
Lefogadom hogy jobb pasi vagyok mint te csaj
2015. júl. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%
9: Nem zavar, hogy ő is csávó?....
2015. júl. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!