Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyik legjobb barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik legjobb barátnőm állandóan késik, nem is keveset,20-30 perceket! Ötletek arra, hogy tudnám erről leszoktatni?

Figyelt kérdés
Sziasztok a problémám az, hogy régóta vagyunk legjobb barátnők,és már leoltottam őt mindenhogy, hogy ennyit még a páromra se várok. Ő mindig az utolsó pillanatban(vagy egyáltalán nem) szól, hogy késik, vagy nem jön! Tegnap is találkoznunk kellett volna, ott vártam sulija előtt fél órát egy másik barátnőmmel, szerte fagytunk, végül elmentünk. Egy bocsánatkérő smst nem küldött azóta. Amúgy nagyon jó barátnőm,de ez iszonyatosan el tudja venni a kedvemet a vele való találkozástól. Egyszer kétszer én is késtem negyed órát(tényleg egyszer kétszer, de ő szinte minden találkozásunkkor!),és azután azt mondja, hogy te is késtél...Mondtam neki hogy látom, nem vagyok fontos neked,hogy mindig olyan ráérős vagy! De nem hatott semmit, próbáltam viccesen, komolyan, mindenhogy!
2010. márc. 6. 19:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16%
és ezt miért ebbe a kategóriába írtad? talán leszbi vagy és össze akarsz vele jönni? Vagy mi?
2010. márc. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
beszélj meg vele egy talit, és csináld te is azt amit ő...szerintem rájön, hogy milyen rossz ha az ember hiába vár, vagy ha sokat kell várnia valakire
2010. márc. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
roppant egyszerű. megbeszélitek hogy ekkor találkoztok és csak 20-30 perccel később mész oda te is.
2010. márc. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
A fél hármas terezést ezentúl kettőre beszéld meg vele.
2010. márc. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is van ilyen barátnőm! Egyszerűen elfogadtam őt így! Nem veszem komolyan a vele megbeszélt időpontokat, így én sem érek oda időben. Ennyi. Megváltoztatni úgysem tudod, ha meg érzelmileg zsarolod, az nem fair!
2010. márc. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam már azt többször, hogy megbeszéltem vele, hogy pl 2, fél 3-ra értem ki szép kényelmesen, és felhívott hogy még mindig otthon van,vagy nincs is kedve!!! Az a baj, hogy vele ezt nem tudom megcsinálni, hogy én is késsek, mert bárhogy próbálkozom, ő mindig valahogy később ér oda, mint én! DE egyébként is nagyon lassan csinál mindent...Ilyen ráérősen.Egyszerűen nem tudom kicsit gyorsaságra bírni.És ez nagyon feszültté tesz,nincs kedvem bulizni menni emiatt vele, mert 1 órát sminkel,mikor pl 10 re oda kéne érni a bejárathoz,és már akkor van háromnegyed!
2010. márc. 6. 19:38
 7/17 A kérdező kommentje:
JA bocsánat azt nem mondtam , hogy nem vagyok ilyen érzelmi zsarolós típus, csak a saját szavait fordítom visszájára, hátha észreveszi...
2010. márc. 6. 19:39
 8/17 A kérdező kommentje:
De így is várok rá, ha nem veszem komolyan:(
2010. márc. 6. 19:40
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne eröltesd annyira ezt a barátságot! Ha szóltál már neki emiatt, és nem figyelt oda rá, akkor lehet, h nem vagy neki annyira fontos.

Akárcsak a szerelem, úgy a barátság is 2 emberen múlik!

2010. márc. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

Figyú!


Nekem is van ilyen barátnőm.Azt teszem ha ő nem akar jönni vagy túl lassú akkor elmegyek nélkül és jön ha akar. Olyankor mindig kicsit felgyorsul. Amúgy meg a későbbiekben saját maga fog rájönni, hogy nem jó ez így ahogy teszi és csak magának csinál problémát.

2010. márc. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!