Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyik legjobb barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik legjobb barátnőm állandóan késik, nem is keveset,20-30 perceket! Ötletek arra, hogy tudnám erről leszoktatni?

Figyelt kérdés
Sziasztok a problémám az, hogy régóta vagyunk legjobb barátnők,és már leoltottam őt mindenhogy, hogy ennyit még a páromra se várok. Ő mindig az utolsó pillanatban(vagy egyáltalán nem) szól, hogy késik, vagy nem jön! Tegnap is találkoznunk kellett volna, ott vártam sulija előtt fél órát egy másik barátnőmmel, szerte fagytunk, végül elmentünk. Egy bocsánatkérő smst nem küldött azóta. Amúgy nagyon jó barátnőm,de ez iszonyatosan el tudja venni a kedvemet a vele való találkozástól. Egyszer kétszer én is késtem negyed órát(tényleg egyszer kétszer, de ő szinte minden találkozásunkkor!),és azután azt mondja, hogy te is késtél...Mondtam neki hogy látom, nem vagyok fontos neked,hogy mindig olyan ráérős vagy! De nem hatott semmit, próbáltam viccesen, komolyan, mindenhogy!
2010. márc. 6. 19:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
23%

Nem nyilas véletlenül? :D Sztem akkor késs még többet..

De az gáz h nem is szól h nincs kedve és emiatt még otthon ül! Sértődj meg rá és ne hívd és mondd h csak akkor találkozol vele ha legközelebb legalább szól, ez a minimum!

2010. márc. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
19.49-nak is igaza van, sztem is azt kéne tenned...
2010. márc. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Szólj előre, hogy ezentúl nem vársz rá tíz percnél többet és tartsd is be.
2010. márc. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Csináld te is ezt vele, hogy ő várjon rád. Vagy eleve később menj.

Az én barátnőm akkor is késett minden nap minimum 20-40 percet, ha iskola volt! Volt, hogy másfél órát is késett. Amikor meg hozzám jött délután akkor 4 órát, négyet!

Majdnem megfojtottam. Volt, hogy bocsánatot kért szóban, egy rövid mondattal, de ennyi. Ha el sem jött a talikra ő se küldött egy sms-t sem.

Elég furcsa, mert amúgy tényleg jó barátnők voltunk és nem csak unaloműzésből barátkozott velem. Egyszerűen ilyen, ő nem direkt csinálta.


Nálam az vált be, hogy megbeszéltük, hogy egészkor találkozunk akkor odamentem 25re. Ő 35re odaért. Én meg mondtam, hogy azóta vártam rá :DDDD


Vagy egyszerűen küldj egy sms-t, hogy elmész mert nem tudsz rá tovább várni, sajnálod. Idővel majd észreveszi magát és máskor nem késik el, ha mindig otthagyod.

2010. márc. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, tegnap megmondtam neki, hogy életbe lépett a 15 azaz tizenöt perces szabály, miszerint maximum 15 percet várok rá,és megmondtam neki, hogy ha én kések ennyit, ő is nyugodtan menjen el! Én is nagyon haragszom rá, mert valamit akarunk csinálni, és az ő késése miatt semmire se jut idő és kedv!! Az sms se rossz ötlet,rá fogok küldeni.
2010. márc. 7. 12:11
 16/17 A kérdező kommentje:
Ja egyébként bika(mint én)!
2010. márc. 7. 12:13
 17/17 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is van ilyen barátnőm, aki mindig késett, akár egy órát is. Párszor egyszerüen 20 perc késés után rátelefonáltam, hogy " elindultál már? Mert én már elmentem haza, mert annyira fáztam, nem bírtam várni, azt hittem nem jössz, és annyira sajnálom... közbe rámtelefonált x. y. és el elkellett mennem, ... már régtől várok, otthon még dolgom van,és nem találkozhatnánk inkább máskor?.... " stb. Ezt megcsináltam párszor, és hatott. Pár perc késés még belefér, de a fél órásvárakoztatás a másikkal szembeni tiszteletlenség jele is lehet. :-(
2014. márc. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!