Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Vélemény?

Figyelt kérdés

32 éves vagyok, nős (még...), van két gyerkőcünk.

Jelenleg ausztriában dolgozom, mivel kelett a pénz a lakáshitelünk miatt, ezért bevállaltam hogy távol a családomtól vállalok munkát. Sajnos időközben a kapcsolatunk megromlott, hogy miért azt hosszú lenne leírni(megcsalás). Igazából én a válást fontolgatom. Nem érzem azt amit régen éreztem a feleségem iránt, mikor hozzám bújt , megölelt, megérintett. Sőtt terhesnek érzek bármilyen kontaktust vele kapcsolatban. Beszélgetni sem szeretek már vele. Ha a gyerekek meg a ház nem lennének már biztos külön lennénk. Ő még akarja hogy hozzuk rendbe a kapcsolatot, én már nem. Sajnos nem érzem vele kapcsolatban azt amit kellene. Ezt szerintem mások is észreveszik, és a gyerekek is észre fogják ha nagyobbak lesznek. Egyszerűen irritál ha lehet így mondani. Nem akarok így élni, így leélni egy életet. Boldog akarok lenni újra. Tudom hogy nem minden a pénz, de most úgy döntöttem bármilyen nehéz is, maradok kint kicsit pénzt gyűjteni. Mert ha hazamegyek és elválunk saját lakást kell ugye fenntartani , gyerektartást fizetni, és mint tudjuk otthoni fizetésekből ez nem olyan egyszerű. Sokszor rámtör hogy hagyom a csudába az egészet és hazamegyek, mert magányos vagyok , a gyerekeim is hiányoznak , de aztán csak rábeszélem magam és maradok. Remélem nem bánom meg a gyerekeim miatt, hogy most távol vagyok tőlük, és majd be tudjuk pótolni ezt az időt. Mostanra sokat változtam sokkal céltudatosabb lettem, sokmindent átértékeltem. Lehet kicsit későn érő tipus voltam. Mostanra jöttem rá milyen lenne nekem a tökéletes társ(ez talán egy jó dolog a sok rosszban). Véghez viszem amit elkezdtem , remélem nem bánom meg. Félek az egésztől , úgy érzem most hogy újra kell kezdenem az egész életemet. Arra lennék kíváncsi volt e valaki hasonló helyzetben? Ha csak hasonlóban is , leírhatná a véleményét.


2015. júl. 28. 01:29
 1/3 anonim ***** válasza:

"Nem érzem azt amit régen éreztem a feleségem iránt, mikor hozzám bújt , megölelt, megérintett. Sőtt terhesnek érzek bármilyen kontaktust vele kapcsolatban."


Hasonlót... Csak én nő vagyok, 1 gyerek van, és nem volt se távolság, se közös semmi.

Elhagytam. Ő vissza akarta csinálni. Én nem.

Eltelt 2 és fél év azóta. És most bármit megtennék, ha vissza lehetne csinálni...


Jól gondold meg, nehogy megbánd később...

2015. júl. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%

Nem voltam ilyen helyzetben és soha nem is leszek.

Kifejezetten ellenzem a házasságot és annak ellenére hogy imádom a gyerekeket sajátot nem akarok.


Ennek tükrében természetesen azt támogatom hogy válj el, találj valaki mást és legyél újra boldog.


DE....mi van akkor ha megbeszéled a feleségeddel hogy együtt maradtok amolyan "egymás mellett élésben" azért hogy együtt tudjátok nevelni a gyerekeket valameddig amíg egy kicsit felnőnek.


Ezalatt megtörténhet hogy megismerkedsz egy új lánnyal, de az is lehet hogy felmelegszik a kapcsolat a feleségeddel és újra boldogok lesztek.

Így egy kicsit az időre bízod a dolgot és nem kell most meghoznod egy olyan döntést amiről nem tudod hogy jó-e.

2015. júl. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Úgy érzem az nem fog megtörténni hogy megbánom ha elhagyom mivel , elég sok rossz tulajdonsága van amitől már a falra mászok. Sokszor úgy vagyok hogy jobb lesz akár egyedül is mintsem hogy mindig felidegesítsem magam a dolgain. Nagyon nem passzolunk össze, ő nagyon gyerekes úgy érzem, folyton dicsekszik a dolgaival, mások előtt, ilyen telefon olyan ez olyan az. Ha megyünk valahová százezer képet kell készíteni hogy kitehesse a facebookra dicsekedés képpen. De ez már csak egy a sok dolog közül amit művel, nem fog meg változni tudom...próbálta már...nem sikerült neki
2015. júl. 28. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!