Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos féltékenység, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos féltékenység, vagy csak nem bízok benne?

Figyelt kérdés

A barátnőm megismerkedett egy sráccal (közös ismerőse miatt). Pár hete volt, azóta beszélgetnek, találkozgatnak. Azt mondja nem akar tőle semmit, csak barátkozik. Engem ez nagyon zavar, megbízok benne, de tudom, hogy a srác valószínűleg nem csak barátkozni akar...a barátnőm erre azt mondta, hogy nem nyomul, teljesen normális srác akivel jól el tud beszélgetni.


Titeket zavarna a dolog vagy én túlzom el?

21/F


2015. júl. 29. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Ajánlom megnézésre a következő videót: https://www.youtube.com/watch?v=-zRfr2vWoNQ


Engem nem zavarna, mert csak barátkozik, a pasimnak is vannak lány haverjai, és..? A pasim velem van, megbízom benne, tudom, hogy szeret és hogy csak engem akar.


A féltékenység önbizalomhiányból származik és abból, hogy igen, nem bízol a párodban.

A féltékenységed alaptalan. A féltékenykedéssel tönkre teheted a kapcsolatodat!

2015. júl. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Itt nem az a lényeg, hogy megbízol-e benne vagy hogy féltékeny vagy-e. Ha sokat találkozgatnak és beszélgetnek, akkor akár ki alakulhat a barátnőd részéről is vonzódás, ez természetes dolog is lehet, és a lány részéről kiderülhet, hogy az illetővel valójában jobban el van, mint veled. Ez persze egyáltalán nem biztos, és én egyelőre hagynám a dolgot ennyiben, de ha a találkák sűrűsödnek, akkor azért megkérdezném a csajt, hogy hogy is van ez.
2015. júl. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha sokat talalkozgatnak kettesben, engem zavarna. Ha en baratkoznek igy egy pasival, akkor bemutatnam a paromnak es vagy elhivnam a paromat is es mast is, vagy athivnam hozzank. A tul nagy baratkozasbol gyakran megesik, hogy az egyik, altalaban a kozeledo fel tobbet akar. Meg ha a bizalom ott is van, nem talalnam talcan a parom es allnek felre minden alkalommal amikor talalkoznak. Nekem is van fiu haverom, de nem talalkozgatunk kettesben rendszeresen. En konkretan feltekeny tipus vagyok, mivel sokszor eljatszottak a bizalmam, biztos ez is befolyasol a velemenyemben.
2015. júl. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!