Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom azt mondja szeret velem akar lenni életem végéig is de akkor megis miért hanyagol el? Nem én vagyok neki az első soha és nem foglalkozik velem ahogy kellene. Ha még szakitani akarok ő nemakar

Figyelt kérdés
2015. júl. 29. 18:03
 1/3 WheneverYouWant ***** válasza:
Lehet hogy szeret... csak nem tudja hogy mennyi törődésre van szükséged... Meg kell nézni ugyanakkor a másik oldalát is hogy nem e vársz el túl sokat. Nem szabad hogy csak Ő legyen neked és semmi más ne érdekeljen a világon... keress valami hobbit és foglald el magad... Így ha kevesebbszer lesztek együtt talán jobban ki tudja mutatni mit érez.
2015. júl. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Régebben nem iylen volt es tudja hogy mit várok nem azt hogy éjjel nappal csokolgasson hanem hogy törődjön velem..van hobbim sok mindent csinálok nélküle mert vele időm se lenne mert ha valami van mindrn előrébb van mint én.. De ő abszolút nem fogallkozik semmivel az se baj neki ha elmegyek bulizni két napig semmi.....de ha szakítani akarok akkor megilyed es esélyt kér es akkor két hétig jó minden es újra a régi az egész
2015. júl. 29. 18:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgy néz ki neki ennyi bőven elég belőled. Nem igényel komolyabb kapcsolatot, nem igényli h sülve főve együtt legyetek. Nem az a típus aki azt a törődést szereti és szeretné megadni amire te vágysz.


Mármint ebből hirtelen ez jön le.

Neked kell mérlegelned, hogy mire van szükséged, és ezt megbeszélni vele, és ha idővel megint ugyanígy marad akkor neked kell szintén eldöntened h vele ennyi elég e.

2015. júl. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!