Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna, ha a barátotok maximum 2-3 centivel lenne nálatok magasabb?

Figyelt kérdés

Úgy, hogy én is csak 164 vagyok... azt hittem nem fog zavarni de tegnap sétáltunk először kézenfogva az utcá és valahogy kellemetlenül éreztem magam. Az előző barátom valamivel töb mint 1 fejjel magasabb volt nálam, lehet hogy csak megszoktam?

Tudom hogy nem tehet róla de nem gáz ha egy pasi alacsonyabb mint 170?


2015. júl. 29. 19:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%

engem zavarna.

169 cm vagyok.

2015. júl. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%

Jaj, istenem. Remelem, hogy csak az egyik itteni lelkibeteg talalta ki ezt a kerdest.

Nem zavaro, ha szereted es elfogadod az illetot. De te erre ugy latszik keptelen vagy.

2015. júl. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
nem vagyok itteni lelkibeteg, nem értem mi olyan hihetetlen ebben a kérdésben?
2015. júl. 29. 19:37
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, de tényleg jobban élvezem, ha van köztünk min. 10 centi...
2015. júl. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősömnél 1 fejjel nagyobb a nője és 2× akkora darab, mint ő.; D
2015. júl. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%
nekem volt már 2méter magas és 167cm barátom is, nem zavart amíg férfi volt és éreztem a biztonságot mellette. mondjuk nálam ne legyen alacsonyabb. 163cm vagyok szóval könnyű magasabbnak lenni :)
2015. júl. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Provokatív kérdés gondolom, biztos unatkozol így estefele..Ha mégsem az, és tényleg így gondolod...nem, inkább nem írom le, élj boldogan!
2015. júl. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én 158 centi vagyok, minden eddigi barátom/párom/fiúm minimum 180 centi magas volt. Én egyébként ilyen 10-12 centis cipőssarkú nő vagyok, úgyhogy sose bántam a magasságkülönbséget, viszont egy 165 centis férfi mellett hülyén néznék ki, viszont valószínűleg le tudnék mondani az extra sarkakról, ha nagyon szeretném. De valahogy még sosem jött szembe ilyen férfi az életemben.
2015. júl. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom pont ugyanakkora, mint én, ezért nem tudok felvenni magas sarkút :(, amit sajnálok és hiá yzik,mert jól áll a hosszú lábaimon, de csak ritkán jut eszembe szerencsére, hogy de jó is volna..:) mármint a magassarkú,mert a párom így jó, ahogy van, tökéletes nekem.
2015. júl. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
semmi provokálót nem találok a kérdésben...
2015. júl. 29. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!