Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan vagyok mérges vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok mérges vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

A barátommal több mint 1 éve vagyunkegyütt, külön városban élünk, de egyetem alatt egy városban vagyunk, akkor nincs gond a találkozással, de így nyáron én hazajöttem, mert itt dolgozom nyáron. 140 km-re van tőlem, de eddig minden hétvégén felajánlottam, h elmegyek. Ott sem tudunk igazán együtt lenni, mert mezőgazdasági munkát kell végeznie és besegítek én is, mert így legalább együtt tudunk lenni addig és a munka is halad.


Ebben a hónapban volt 2 szabadnapom, az egyiket elhasználtam egy hétfői napon, mert így 4 napot együtt tudtunk lenni, mert péntelen mentem. A másikat úgy volt, h az utolsó munkanapomon használom el, vagyis most pénteken, erre tartalékoltam, így megint tudtam volna egy hosszú hétvégét tartani a másik munkám elött.


De most mondja, h egy táncos ismerőse, aki külföldön dolgozik, most hazajön és bulit csapnak, de az a csaj kikötötte, h bnőket otthon kell hagyni. Ezzel nem is lenne probléma, fene se kíváncsi egy ilyen emberre, de miért nem mondta neki, h ne hétvégén találkozzanak, mikor egy köpésre vnanak egymástól. Így mikor kérdeztem a barátomat, h menjek e azt mondta, h most pénteken találkozik a "többiekkel", majd jövőhéten. Erre írtam, h akkor én biztos nem megyek így el, mostanra tartogattam a szabadnapom h együtt lehessünk, akkor erről lecsúszott.


Erre írta, h ha akarok akkor menjek el hozzá, majd akkor rövidre fogja a partyt h ne legyek otthon egyedül. Mondom jobb, mint a semmi, akkor elmegyek így, de az bánt, h nem is érti mi bánt engem.


Fordított esetben én akármelyik ismeősöm hazajöhet akár a holdról is, én őt választanám, mikor ilyen keveset tudunk találkozni nyáron, az az ismerőse meg még csak nem is nagy barátság, hisz nem is beszélnek sosem.


Szerintetek? hogy lehetne ezt elmagyarázni egy férfinak, h megértse a problémám?


2015. júl. 29. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Én megértem, hogy rosszul esik, nekem is rosszul esne. De ez így most nagy távolság kettotok között, sok az a 140 km. Az a külföldi ismerős sem hiszem, hogy állandóan hazajárna. Próbáld őt is megérteni, csak itt a haverja.

Egyébként azt mondta rövidre fogja a bulit, számít neki, hogy az a hétvége jó neked.

Kitartást, egyetem idő is itt lesz lassan megint.

2015. júl. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Nem tisztel és nem is szeret téged,jogosan vagy kiakadva,én szakítanék is a helyedben!Amúgy is távkapcsolatnak nincs sok értelme
2015. júl. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem távkapcsolat, mert a másik városban ismerkedtünk meg, ott minden nap együtt lehetünk, csak a nyáriszünet a kritikus, ez a 2 hónap. Ha nem kellene dolgoznom, akkor nem lenne semmi probléma, ott lennék náluk és segítenék, de így nem lehet.


Szeret engem, ezt tudom, inkább csak nagyon férfi gondolkodása van, én vagyok az első bnője, nem tudja felfogni így magától, h hogyan kellene viselkedni egy nővel, h mi igényeljük h törődjenek velünk, nem kell állandóan velünk lenni, de akkor legalább írjon nekem naponta 1X h jól van-e és ha adódik egy lehetőség, h találkozhatunk, akkor ne én legyek a második, mert szerintem ezt a találkozót rakhatta volna akár mára vagy holnapra is, nem kell bevárni az összes ismerőst hogy nekik jó-e, mert ha találkozni akart volna vele, akkor most is emgetehette volna és én mehettem volna nyugodt szívvel

2015. júl. 29. 23:37
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

En is kulfoldon elek, es TUDOM milyen az, amikor nagyritkan hazamegyek es meg az olyan emberekkel is szivesen talalkozom (es ok is velem) akikkel kabe alti ota egy szot nem valtottunk meg csak emailben sem. Szerintem ezt te tulreagalod!!


Mikor elolvastam a kommentjeidet, az elso reakciom az volt, hogy "mit hisztizel?"


A baratod szeret, egesz evben egyutt vagytok. Te a kis fejecskedben elterveztel valamit (hgoy majd mikor hogy lesz a szabadnapod) de a parod tervei mashogy alakulnak es ezen te besertodsz.


Ha egy evben talalkoznatok 3x es van koztetek egy kontinens akkor megertem hogy rosszul esik, ha egy akarmi buli miatt a pasid kihagyja a varva vart talalkozot, de igy?


Ebbol csak te csinalsz problemat. Es meg el is akarod neki magyarazni hogy megertse. MINEK? Ez a te problemad. Ezt te gyartottad magadnak a fejedben. Felesleges elvarasaid voltak es most ot hibaztatod, mert a te terved meghiusult.


Legyel jo fej, vagany baratno es szedd ossze magad es menj el hozza es olvass vagy tevezz amig o a haverjaival bulizik es amikor hazajon akkor tepd le rola a ruhat rakd szet a labad es mondj neki valami szemermetlenul csunyat es istennokent fog a srac imadni.

2015. júl. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem is túlreagálod. Ha 3 hónapja lennétek együtt, akkor még kritikus, hogy minden lehetséges percben együtt legyetek, de azért egy év után már bele kéne férjen, hogy egyszer az életben valami fontosabb legyen nálad. Ha az lett volna a vége, hogy "jó akkor 3 hétig nem találkozunk", akkor megérteném, hogy sírsz rajta, de így most mi a bajod? Meg nem az a lényeg, hogy az ismerősével találkozzon, hanem hogy az ismerősével partyzzon egyet, tök más a hangulat, hogyha együtt elvannak sokan a haverokkal, mintha ketten elmennek valahova, arra nincs igénye, de ez egy jó bulinak ígérkezik és nyár van és összejön a régi csapat és ő is szeretne ott lenni. Ha neki ez fontos, miért nem tudod ezt elfogadni? Nem körülötted vagy a kapcsolatotok körül forog a világ. Fontos, és látod te is hogy FONTOS neki, azt mondta hogy menj, nem hagy otthon sokáig egyedül, VELED AKAR LENNI, de nem lehetsz neki CSAK te. Te örülsz, amikor terveztek egy csajos napot a barátnőkkel, aztán mind lemondja, mert a pasijuknak nem tetszik ezért meg azért? Ezt még talán a lányok tűrik jobban, de a pasik nagy csoportban nagyon negatívan állnak hozzá, ha valakit az asszony nem engedett el. Ráragad, hogy papucs és legközelebb is csesztetni fogják. De még ha ez az egész őt nem is érdekli, vagy a haverjai nem ilyenek, miért olyan nagy baj, hogy neki is van élete rajtad kívül?


Én is úgy vagyok a barátommal, hogy nyáron 2 hónapig távkapcsolat, nem is 140km hanem több, 5 óránál több az út csak oda, és kb 2 hetente találkozunk. Ő is dolgozik és van hogy alig van ideje beszélni velem, ír fb-on de néha csak 5 percet beszélünk mert fáradt és megy aludni. Ha van egyszerre időnk, akkor skype. Nekem is van a nyárra olyan programom, amihez ő nem kell, meg tőlem neki is lehet olyan. Ha felhívna reggel, hogy "ne ma gyere, mert mégis haverokkal megyek inni", azon megsértődnék. Ha előre közli, hogy kicsit elmegy otthonról egy rég nem látott haverral, az normális.

2015. júl. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Költőnő? ***** válasza:
47%
Két hónap nem a világ vége, viszont külföldről nem tud bmikor hazaugrani csak úgy akárki. Látható, h szeretne ott lenni, de úgy, hogy azért vhol neked is jó legyen. Sztem ez nettó hiszti, bár megértem, h sz*rul esik, dehát nem tanúsítasz fikarcnyi megértést sem. Én a srácra szavazok és sztem ez hiszti és túlreagálod.
2015. júl. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Oké, köszi a válaszokat. Utolsó 3, ti férfiak vagytok? Csak kíváncsiságból, h tudjam, férfi szemszögből mondjátok-e.


Abban igazat adok, h nekem fontosabb, h együtt legyünk többet és nehéz megérteni, hogy neki nem ezek az igényei, nem is szoktam problémázni, hogy nem minden nap találkozunk esetleg vagy nem alszik nálam, nem ír óránként, de mikor egész nap fent lóg a neten és nem ír egész héten, azért az rosszul szokott esni, mert ha ott van akkor 1 perce is lenne írni, h jól van-e.


Bár én ezt az ismerősös dolgot így sem tudom megérteni, mert bulizni a haverjaival elég sűrűn el szokott menni, hetente, sokszor megyek én is ha épp ott vagyok, sosem baj, ha részeg, nem szoktam ilyeneken problémázni én is nagyon szeretek eljárni, de ez a társaság nem csak férfiakból áll, alapból egy pár is van benne, ha neki ott van a bnője én miért nem lehetek ott?

2015. júl. 30. 15:54
 8/9 anonim ***** válasza:

Kepzeld kedves nem vagyok ferfi, nobol vagyok en is.


AHA, kibujt a szog a zsakbol: "de mikor egész nap fent lóg a neten és nem ír egész héten" szoval neked mas problemad is van nemcsak az, hogy most egy kulfoldi haver hazalatogat!


"Bár én ezt az ismerősös dolgot így sem tudom megérteni," nem is kell!! Neked, mint jolnevelt, okos, szep, torodo baratnonek NEM az a dolgod, hogy a ferfit megertsd, hanem hogy ELFOGADD es tamogasd!


"alapból egy pár is van benne, ha neki ott van a bnője én miért nem lehetek ott?" ooo, ezt miert nem tole kerdezed meg? Mi ezt honnan a lofuttybol tudjuk? Nem lehet hogy a kulfoldi ismerosnek a pár mind2 tagja regi haver, te pedig egy ismeretlen vagy szamara? Hm? Csak tapogatozok, nem ismerem a reszleteket.

2015. júl. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem kell ilyen hangnemben beszélni, megértem a flegma stílus nélkül is.
2015. júl. 30. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!