Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szünetett kért, jót tehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szünetett kért, jót tehet a szünet?

Figyelt kérdés

Barátom szünetett kért..Veszekedtünk , volt hogy megharagudott rám mindig kibékültünk de most 2 hét szünetett kért. arra hivatkozva hogy sok volt a veszekedés..nem akartam bele menni de nem akartam rontani a helyzetett bele mentem.. azt mondta ha haza jönn Sopronból eljönn és megbeszéljük folytatjuk -e. Én folytatni akarom. alig birom már nélküle nem beszélünk nem találkozunk. a közösségi oldalon fent hagyta még a közös képünket és az életeseményt is,mikor elment megpuszilt és magához szoritott. ...reménykedek benne hogy nem szakitunk nem akarom elvesziteni.

ez a nem beszélünk nem hivjuk a másikat nagyon rossz..

Lehet még jövöje ennek a kapcsolatnak ?


2015. júl. 30. 00:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Saját tapasztalatból mondom, hogy a szünet az tulajdonképpen a szakítás eufémikus kifejezése. Habár hozzá kell tenni, hogy én férfi vagyok. (És heteroszexuális. :D )


Lehetséges, hogy egy férfinél a szünet valóban szünetet jelent, tehát jobbra fordulhat a dolog. Annyit tudok, hogy nőknek mindig szakítást jelent.

2015. júl. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Kedves kérdező nem tudjuk mennyi ideje vagytok együtt se azt hogy milyen a kapcsolatotok, vagy mennyi a találkozók ideje, hogy megítélhető legyen az egész kapcsolat.

De sajnos azt kell mondanom hogy saját tapasztalataim által volt akármilyen hosszúságú egy kapcsolatom a szünet az, az a időszak amikor nem szakítunk mert nem merünk még, ekkor ,,gyűjt erőt'' az a fél aki szünetet kér de még menthető ha próbálsz a kedvébe járni szóval ezt a szünet dolgot betartani például.

Nem akarok vészjósló lenni, de nekem ezek a tapasztalatok.

Nek(tek) minden jót és kívánom hogy tovább folytatódjon a kapcsolatotok boldogan!

2015. júl. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ..

Reménykedek benne hogy tényleg csak szünet..

pont születésnapomkor telik le a 2 hét.félek elveszitem, nem akarom. nagyon rossz igy hogy nem keressük egymást

2015. júl. 30. 00:38
 4/12 A kérdező kommentje:
Féléve vagyunk együtt! sokat harcolt értem mire végül feláldoztam mindent hogy vele lehessek. nagyon jól megvoltunk apró csipkelödésekel . ha rossz kedvem volt folyton azon volt hogy felviditson.nagyon jól meg voltunk .sajnos a munkája miatt van hogy egy 1 hétig nem láttam de akkor mindennap beszéltünk hivtuk egymásst. ha haza jött elsönek hozzám jött. ha szabadságon volt akkor mindennap próbáltunk találkozni. csak hogy volt hogy a féltékenység miatt veszekedtünk .
2015. júl. 30. 00:55
 5/12 anonim ***** válasza:
Már én is használtam a szünetet szakítás előkészítéséhez. Készülj fel erre a lehetőségre is.
2015. júl. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
4 év kapcsolat után 3 hónap szakítás helyretett mindent a kapcsolatunkban amit 2 év kemény munka sem tudott. Azóta jobb mint a legelején volt.
2015. júl. 30. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én eleve nem hiszek a "szünetben", mint olyanban.

Az ember el tudja dönteni valakiről, hogy szereti-e vagy sem. Az, ha most 2 hétig nem vagytok kapcsolatban, hadd ne mondjam, mennyire ellent mond a józan érzelmeknek.

Na meg ugye az alatt a 2 hét alatt nem vagytok kapcsolatban, szóval elviekben "más is történhet".


Ha szeretitek egymást, akkor ilyen ideiglenes szakítást csináltok, hanem lerendezitek a nézeteltéréseket. A problémára nem az a megoldás, hogy akkor doblak 2 hétre, aztán majd újra összejövünk. (Mert a "szünet" kb. erről szól, csak finomabban megfogalmazva.)

Ha pedig nem lehet megoldani a nézeteltéréseket, akkor nem szünetet kell, hanem befejezni a párkapcsolatot.

2015. júl. 30. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Fél év után 2 hét szünet??

Szerintem ez ennyi volt.

2015. júl. 30. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szünet= a szakítás halogatása..ha nem most és nem 2 hét múlva, akkor kínlódás után 1 hónap mulva kb..


A szünetnek nincs értelme.. Persze mondhatom, hogy most ne talalkozzunk, amíg lenyugodnak a kedélyek..de az nem zünet..

Tehát a szünetben nem vagytok pár?

Akkor azzal kezd, akivel akar.. Ha bejön szakít, ha nem, akkor nem...a következő szünetig..

Nekem ez a tapasztalatom

2015. júl. 30. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy szabadsagra mesz egy kapcsolatbol! Egy kapcsolat arrol szol, hogy joban-rosszban egyutt vagytok.
2015. júl. 30. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!