Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem szeretem a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeretem a barátnőm, viszont nem merek szakítani vele. Megoldás?

Figyelt kérdés
nem tudom hogy reagalna, meg en is felek h egyedul maradok sokaig.

2015. júl. 30. 08:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne húzd tovább,annál rosszabb.
2015. júl. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Becsapod ot is, es sajat magadat is. Nem hiszem, hogy ennel a szingliseg rosszabb lenne.
2015. júl. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Ez már csak megszokás! Mitől félsz, hogy egyedül maradsz? Jesszus? Inkább benne maradnál egy olyan kapcsolatban, ahol már nem is szereted a barátnődet, így tehát őt már csak kihasználod, te pedig nem adsz magadnak új lehetőséget, hogy újra boldog legyél egy másik lány mellett!


Ennyire nem lehetsz gyáva, hogy nem mersz odaállni elé, és nyíltan megmondani neki, hogy mi a helyzet!

Biztos, nem fog örömében ugrálni, de legalább őszinte leszel vele és esélyt adsz mind a kettőtöknek egy újabb boldog élethez!


Azért, hogy ne maradj egyedül, pedig tegyél, és nem sírni kell!

2015. júl. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
barhogy kertem nem hallgatott sosem ram nem hallgatta meg a tanacsaim, lusta, pontatlan is ezekhez. Amit megigert sosem teljesitette. velem veszekedett mindig. Ha en szidtam ossze akkor is mindig en voltam a kotekedo. Mivel nem neztem el neki a dolgokat igy egyre tobbet veszekedtunk mostansag. A csaladjatol nem tud elszakadni pedig mar utalja oket es alig hiszi h eljojjon.
2015. júl. 30. 08:57
 5/11 anonim ***** válasza:
hasonló helyzetbe vagyok mióta vagytok együtt?
2015. júl. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Megoldás? Mégiscsak szakítani kéne, más megoldás nincs, ugyanis ezzel mindkettőtöket becsapod.
2015. júl. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan járnak hasonló cipőben, kérdező, csak legtöbben még saját maguknak se merik bevallani. Pedig (noha fiatalon ezt az ember képtelen érzékelni) az élet gyorsan lepereg, és ha nem az arra megfelelő partnerrel éled le, boldogtalan leszel.
2015. júl. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Hasonló cipőben járok. Összejöttem egy lánnyal, bár nem voltam belezúgva. Gondoltam majd az idő. Közben össze is költöztünk és hát nem vagyok belé szerelmes. Szeretem, vagyis megvan a szeretet részemről, de ő még 4 év után is odáig van értem. Nagyon jól kijövünk, nem veszekszünk. 2 éve élünk együtt és néha befejezzük egymás gondolatait, csak sajnos ezt az egy gondolatom nem tudja, hogy már csak szeretetet érzek iránta. Ha egy hosszú hétvégére elutazom haza a szüleimhez, akkor a barátokkal elmegyünk bulizni, kimozdulni és nagyon csajozni van kedvem. Félek szakítani vele, mert nagyon fájna neki és az nagyon rossz lenne. Félek bele gondolni is, hogy megbántom őt. Annyira jó lány, de nem ő az én párom és ezt nehéz bevallanom saját magamnak. Én attól nem félek, hogy velem mi lesz, csak attól, hogy vele mi lesz. :S
2015. aug. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
23%

Bocs srácok, de azt kell, hogy mondjam: Vegyetek intim borotvákat, és ha már a tökeitek nincsenek a helyén, akkor legyen szép ott lent a női részetek.

De komolyan... az ilyen észlények miatt IS van, hogy nincs értelmes kapcsolat a világban. Ha ennyire kell a szex, legyetek elég macsók fizetős nénikhez menni. Vagy még jobb: Olvasd magad vissza... Vagy olvass Jane Austent, hátha abból jobban megtudod, mit kellene tenned.

2015. szept. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
2éve léptem ki ilyen kapcsolatból azóta sincs barátnőm de mégis jobban érzem magamat. bár nagyon mérges volt amiért szakítottam vele neki van egy másik kapcsolata és azt mondta tanult a hibákból szóval már ez is jó érzés:)
2015. szept. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!